Naumov: Krasnodar va CSKA o‘yini penaltilarga borishi mumkin
Mashhur mutaxassis Nikolay Naumov Rossiya OLIMPBET Superkubogi doirasidagi «Krasnodar» va CSKA jamoalari o‘rtasidagi yaqinlashib kelayotgan o‘yinni sharhladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Mutaxassis fikricha, o‘yin qiziqarli kechadi, ammo ko‘p gol urilishi ehtimoli kam. U shuningdek, o‘yinning penaltilar seriyasiga qadar cho‘zilishi mumkinligini istisno qilmaydi.
Bunday o‘yinlarda raqiblar o‘rtasida ichki taranglik bo‘lib, hech kim katta xavfga borishni xohlamaydi. «Krasnodar» va CSKA o‘rtasidagi uchrashuv 12 iyul kuni soat 18:00 da poytaxt vaqti bilan boshlanadi.
Ushbu o‘yinning matnli translyatsiyasi LiveResult portalida taqdim etiladi. Ushbu uchrashuv sport ishqibozlari uchun katta qiziqish uyg‘otishi kutilmoqda.

Наумов: Игра Краснодар и ЦСКА может перейти на пенальти
Известный специалист Николай Наумов прокомментировал предстоящую игру между командами «Краснодар» и ЦСКА в рамках Российского Суперкубка OLIMPBET. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По мнению специалиста, игра будет интересной, однако вероятность большого количества голов мала. Он также не исключает, что игра может затянуться до серии пенальти.
В таких играх между соперниками существует внутренняя напряженность, и никто не хочет рисковать. Встреча между «Краснодаром» и ЦСКА начнется 12 июля в 18:00 по московскому времени.
Текстовая трансляция этой игры будет представлена на портале LiveResult. Ожидается, что этот матч вызовет большой интерес у спортивных болельщиков.