Villian Rosha CSKAning kuchli o‘yiniga ishonadi
Braziliyalik himoyachi Villian Rosha Moskva shahrining CSKA jamoasidan Rossiya OLIMPBET Superkubogi doirasidagi "Krasnodar"ga qarshi o‘yin oldidan fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U o‘z his-tuyg‘ulari bilan o‘rtoqlashar ekan, yana bir final o‘yinida qatnashishdan mamnunligini ta’kidladi. Futbolchi "Match TV" telekanaliga bergan intervyusida jamoa yaxshi tayyorgarlik ko‘rganini va o‘yin darajasi yuqori bo‘lishiga ishonch bildirdi.
Bugun, 12 iyul kuni, Kazan shahridagi stadionda Krasnodar va CSKA jamoalari o‘rtasida uchrashuv bo‘lib o‘tadi. Uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 18:00 da boshlanadi.
Eslatib o‘tamiz, Krasnodar hozirda Rossiya chempioni hisoblanadi, CSKA esa mamlakat kubogi sohibidir. Ushbu o‘yin mamlakat futboli uchun muhim voqea bo‘lib, muxlislar tomonidan katta qiziqish bilan kutib olinmoqda.

Виллиан Роша верит в сильную игру ЦСКА
Бразильский защитник Виллиан Роша высказался перед игрой команды ЦСКА из Москвы против "Краснодара" в рамках Российского Суперкубка OLIMPBET. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он поделился своими чувствами и отметил, что рад участвовать в еще одном финальном матче. Футболист в интервью телеканалу "Матч ТВ" заявил, что команда хорошо подготовилась и выразил уверенность в высоком уровне игры.
Сегодня, 12 июля, на стадионе в Казани пройдет встреча между командами Краснодар и ЦСКА. Матч начнется в 18:00 по московскому времени.
Напоминаем, что Краснодар в настоящее время является чемпионом России, а ЦСКА владелец Кубка страны. Эта игра является важным событием для футбола страны и ожидается с большим интересом со стороны болельщиков.