Rosha: CSKA yangi mavsumda chempionlik uchun kurashadi
Moskva CSKA jamoasining himoyachisi Villian Rosha kelgusi mavsumda “armiya” jamoasi Rossiya Premer-ligasida chempionlik unvonini qo‘lga kiritish uchun kurashishini ma’lum qildi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, jamoada kuchli tarkib mavjud va ajoyib murabbiy bor, u o‘zining o‘yin modelini joriy qilmoqda. Rosha ta’kidlashicha, jamoa kelgusi mavsumda chempionlik uchun kurashadi va bunga erishish uchun barcha imkoniyatlarni ishga soladi.
12 iyul kuni CSKA jamoasi “Krasnodar” bilan OLIMPBET Rossiya Superkubogi doirasida o‘yin o‘tkazadi. Ushbu uchrashuv Qozon shahridagi stadionda bo‘lib o‘tadi va Moskva vaqti bilan soat 18:00 da boshlanadi.
O‘tgan mavsumda “armiya” jamoasi mamlakat kubogini qo‘lga kiritgan va Premer-liga jadvallarida uchinchi o‘rinni egallagan. Jamoa va murabbiylar kelgusi mavsumda ham yuqori natijalarga erishishga intilmoqda.

Роша: ЦСКА будет бороться за чемпионство в новом сезоне
Защитник московского ЦСКА Виллиан Роша заявил, что в следующем сезоне армейская команда будет бороться за титул чемпиона Российской Премьер-Лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, в команде есть сильный состав и отличный тренер, который внедряет свою игровую модель. Роша подчеркивает, что команда будет бороться за чемпионство в следующем сезоне и использует все возможности для достижения этой цели.
12 июля ЦСКА проведет матч с "Краснодаром" в рамках OLIMPBET Кубка России. Эта встреча пройдет на стадионе в Казани и начнется в 18:00 по московскому времени.
В прошлом сезоне армейская команда завоевала Кубок страны и заняла третье место в таблице Премьер-Лиги. Команда и тренеры стремятся к высоким результатам и в следующем сезоне.