Chinkvinining fikricha, Krasnodarga chempionlik qiyinroq
Sobiq «Zenit» jamoasi menejeri Oreste Chinkvini Rossiya Premer-ligasining keyingi mavsumida «Krasnodar» jamoasining imkoniyatlari haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Mutaxassisning fikriga ko‘ra, o‘tgan mavsumda «Krasnodar» «Zenit»dan ustun kelib, eng yaxshi jamoa bo‘ldi. U ta’kidlashicha, «Krasnodar» jamoasi yana chempionlikni qo‘lga kiritishni istaydi, biroq bu safar bunga erishish ancha qiyin bo‘ladi.
Bugun, 12 iyul kuni, «Krasnodar» OLIMPBET Rossiya Superkubogi doirasida CSKA jamoasi bilan o‘yin o‘tkazadi. O‘yin Moskva vaqtida soat 18:00 da boshlanadi.
LiveResult portali ushbu uchrashuvning matnli translyatsiyasini taqdim etadi. Ushbu o‘yin jamoalar uchun muhim bahs bo‘lib, muxlislar tomonidan katta qiziqish bilan kutib olinmoqda.
«Krasnodar» va CSKA o‘rtasidagi bellashuv jamoalarning mavsumdagi tayyorgarlik darajasini ko‘rsatadi va kelasi o‘yindagi imkoniyatlarini aniqlashda muhim ahamiyatga ega.

По мнению Чинквинина, в Краснодаре чемпионство дается труднее
Бывший менеджер команды «Зенит» Оресте Чинквини высказал свое мнение о шансах команды «Краснодар» в следующем сезоне Российской Премьер-Лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По мнению специалиста, в прошлом сезоне «Краснодар» оказался лучше «Зенита» и стал лучшей командой. Он отметил, что команда «Краснодар» снова хочет завоевать чемпионство, однако в этот раз добиться этого будет значительно сложнее.
Сегодня, 12 июля, «Краснодар» проведет матч с командой ЦСКА в рамках OLIMPBET Российского Суперкубка. Игра начнется в 18:00 по московскому времени.
Портал LiveResult предоставит текстовую трансляцию этого матча. Эта игра является важным поединком для команд и ожидается с большим интересом со стороны болельщиков.
Сражение между «Краснодаром» и ЦСКА покажет уровень подготовки команд к сезону и имеет важное значение для определения шансов в следующем матче.