Kuarejma Rossiyada Medialiga jamoasida o‘ynaydi
Mash sport telekanalining xabar berishicha, taniqli futbolchi Rikardu Kuarejma Rossiyaga kelishga rozilik bergan. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
41 yoshli portugaliyalik futbolchi Medialiga jamoasi SindEkat safida o‘ynashni qabul qilgan. Kuarejmaga katta miqdorda haq to‘lanishi taklif etilgan.
Shuningdek, Kuarejma o‘z oilasini Rossiyaga ko‘chirish uchun zarur tashkiliy ishlarni boshlashni so‘ragan. Yaqin kunlarda tomonlar yana bir bor uchrashib, barcha masalalarni muhokama qilishadi.
Kasbiy faoliyati davomida Rikardu Kuarejma ko‘plab jamoalarda o‘ynagan, jumladan, Inter va Barselona klublarida ham faoliyat yuritgan. Eng ko‘p o‘yinlarni esa Beshiktash va Porto jamoalarida o‘tkazgan.

Куарежма играет в команде Медали в России
По информации спортивного телеканала Mash, известный футболист Рикарду Куарежма согласился приехать в Россию. Об этом сообщает Euro-football.ru.
41-летний португалец принял предложение играть за команду Медалига в составе СинДекат. Куарежме предложено значительное вознаграждение.
Кроме того, Куарежма попросил начать необходимые организационные работы для переезда своей семьи в Россию. В ближайшие дни стороны снова встретятся, чтобы обсудить все вопросы.
В ходе своей профессиональной карьеры Рикарду Куарежма играл во многих командах, включая клубы Интер и Барселона. Больше всего матчей он провел в командах Бешикташ и Порту.