Pogrebnyak: Rossiya Superkubogida chiroyli futbol bo‘ladi
Futbol bo‘yicha sobiq o‘yinchi Pavel Pogrebnyak OLIMPBET Rossiya Superkubogi doirasidagi “Krasnodar” va CSKA jamoalari o‘rtasidagi yaqinlashib kelayotgan o‘yin haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Pogrebnyak mavsumning birinchi o‘yini yuzasidan oldindan aniq bashorat qilish qiyinligini ta’kidladi. Shu bilan birga, u “Krasnodar” va CSKA jamoalari darajasi jihatidan bir-biriga yaqin ekanligini aytdi.
Futbolchi ta’kidlashicha, musobaqada g‘oliblik uchun kurash olib boriladi va har ikkala jamoa futbolchilari o‘z ismlarini tarixga yozishni istaydi. Shuning uchun ham, u chiroyli va qiziqarli o‘yin bo‘lishini kutmoqda.
Pogrebnyakning so‘zlariga ko‘ra, ushbu uchrashuv muxlislar uchun haqiqiy bayram bo‘ladi. “Krasnodar” va CSKA o‘rtasidagi bahs 12 iyul kuni soat 18:00da Moskva vaqti bilan boshlanadi.
Ushbu o‘yinning matnli translyatsiyasi LiveResult platformasida mavjud bo‘ladi. Futbol ixlosmandlari uchun bu o‘yin katta qiziqish uyg‘otadi va yuqori darajadagi kurashga boy bo‘lishi kutilmoqda.

пасмурно ветер 0.7 м/с, С
Бывший футболист Павел Погребняк высказал свое мнение о предстоящей игре между командами «Краснодар» и ЦСКА в рамках OLIMPBET Кубка России. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Погребняк отметил, что заранее точно предсказать результат первой игры сезона сложно. В то же время он сказал, что команды «Краснодар» и ЦСКА близки по уровню.
Футболист подчеркнул, что в турнире будет борьба за победу, и игроки обеих команд хотят вписать свои имена в историю. Поэтому он ожидает красивую и интересную игру.
По словам Погребняка, эта встреча станет настоящим праздником для болельщиков. Матч между «Краснодаром» и ЦСКА начнется 12 июля в 18:00 по московскому времени.
Текстовая трансляция этой игры будет доступна на платформе LiveResult. Для футбольных фанатов эта игра вызовет большой интерес и ожидается, что она будет насыщена борьбой на высоком уровне.