Kislyak: Superkubokda g‘alaba muhim boshlanishdir
CSKA jamoasining yarimhimoyachisi Matvey Kislyak yaqinlashayotgan “Krasnodar”ga qarshi o‘yin haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U ta’kidlaganidek, bu o‘yin juda muhim, chunki u nafaqat musobaqaning finali, balki jamoa uchun katta sovrin hisoblanadi. Kislyakning so‘zlariga ko‘ra, mavsumni g‘alaba bilan boshlash jamoaning ruhiy holatiga ijobiy ta’sir ko‘rsatadi va butun jamoaga motivatsiya beradi.
O‘tgan mavsum yakunida CSKA Rossiya Kubogini qo‘lga kiritgan bo‘lsa, mamlakat chempioni “Krasnodar” jamoasi bo‘lgan. OLIMPBET Rossiya Superkubogi uchun “Krasnodar” va CSKA o‘rtasidagi o‘yin 12 iyul kuni o‘tkaziladi.
Uchrashuv Toshkent vaqti bilan soat 18:00 da boshlanadi. LiveResult portali ushbu o‘yinning matnli translyatsiyasini taqdim etadi.
Ushbu o‘yin har ikkala jamoa uchun ham yangi mavsumda o‘z kuchini sinash imkoniyati bo‘lib, muxlislar tomonidan katta qiziqish bilan kutib olinmoqda.

Кисляк: Победа в Суперкубке — это важное начало
Полузащитник ЦСКА Матвей Кисляк высказался о предстоящем матче против "Краснодара". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что этот матч очень важен, так как он не только финал турнира, но и большой трофей для команды. По словам Кисляка, начинать сезон с победы положительно скажется на моральном состоянии команды и даст мотивацию всему коллективу.
В конце прошлого сезона ЦСКА завоевал Кубок России, а чемпионом страны стала команда "Краснодар". Игра за Суперкубок России между "Краснодаром" и ЦСКА пройдет 12 июля.
Матч начнется в 18:00 по ташкентскому времени. Портал LiveResult предоставит текстовую трансляцию этого матча.
Этот матч является возможностью для обеих команд испытать свои силы в новом сезоне и вызывает большой интерес у болельщиков.