Duglas Augusto Krasnodarga o‘tishi tasdiqlandi
MFD Sports agentligi tarmoq nashri «Yevro-Futbol.Ru» uchun Duglas Augusto «Krasnodar» klubiga o‘tganini tasdiqladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Agentlik vakillari yaqin vaqt ichida ushbu kelishuvni rasmiylashtirishni rejalashtirayotganliklarini bildirishdi. Duglas Augusto 28 yoshda bo‘lib, Fransiyaning birinchi ligasi jamoasi «Nant»da yarim himoyachi sifatida o‘ynaydi.
So‘nggi ma’lumotlarga ko‘ra, futbolchi allaqachon «Krasnodar» jamoasiga qo‘shilgan va yaqin kunlarda ular bilan shartnoma imzolaydi. «Krasnodar» joriy mavsumda Rossiya Premer-Ligasida mamlakat chempionlik unvonini himoya qilmoqda.
Qishki transfer oynasida esa klub yangi futbolchini sotib olmadi. Bu holat jamoaning tarkibini mustahkamlash va kelajakdagi muvaffaqiyatlarga tayyorgarlik ko‘rish maqsadida amalga oshirilmoqda.

Дуглас Августо подтвердил переход в Краснодар
Спортивное агентство MFD подтвердило, что Дуглас Августо перешел в клуб «Краснодар» для сетевого издания «Евро-Футбол.Ру». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Представители агентства сообщили, что в ближайшее время планируют оформить это соглашение. Дуглас Августо 28 лет и играет на позиции полузащитника в команде первой лиги Франции «Нант».
По последним данным, футболист уже присоединился к команде «Краснодар» и в ближайшие дни подпишет контракт с ними. «Краснодар» в этом сезоне защищает титул чемпиона страны в Российской Премьер-Лиге.
В зимнее трансферное окно клуб не приобрел нового футболиста. Это делается с целью укрепления состава команды и подготовки к будущим успехам.