Mostovoy: Dinamo Baltikani 2:1 hisobida yutadi
Moskva shahrida “Dinamo” va “Baltika” jamoalari o‘ynaydi. Mashhur sobiq futbolchi Aleksandr Mostovoy ushbu o‘yinning natijasi haqida o‘z fikrini bildirdi.
Mostovoy fikricha, Valeriy Karpinning jamoasi uch ochko oladi, biroq gol o‘tkazib yuboradi. U futbolchilarning mahorati va jamoalarning o‘zaro uchrashuv natijalariga asoslanib, “Dinamo” g‘alabasini kutmoqda.
Bu ko‘rsatkichlar “oq-ko‘k” jamoa foydasiga bo‘lib, u uchun ajablanarli emas. Shuning uchun Mostovoy o‘yinni 2:1 hisobida “Dinamo” g‘alabasi bilan yakunlanishini taxmin qilmoqda.
“Dinamo” va “Baltika” o‘rtasidagi o‘yin 18 iyul kuni Moskva vaqti bilan soat 20:30da boshlanadi. O‘yinning barcha tafsilotlari bilan LiveResult portali orqali matnli translyatsiya shaklida tanishish mumkin.

Mostovoy: Динамо победит Балтику со счетом 2:1
В Москве сыграют команды «Динамо» и «Балтика». Известный бывший футболист Александр Мостовой высказал свое мнение о результате этой игры.
По мнению Мостового, команда Валерия Карпина заработает три очка, но пропустит гол. Он ожидает победы «Динамо», основываясь на мастерстве футболистов и результатах их встреч.
Эти показатели в пользу «бело-голубых» не являются удивительными. Поэтому Мостовой предполагает, что игра закончится победой «Динамо» со счетом 2:1.
Игра между «Динамо» и «Балтикой» начнется 18 июля в 20:30 по московскому времени. Все детали матча можно будет узнать через текстовую трансляцию на портале LiveResult.