Pavlyuchenko Dinamo g‘alabasini taxmin qildi
Mashhur sobiq futbolchi Roman Pavlyuchenko Moskva "Dinamo" va "Baltika" jamoalari o‘rtasidagi o‘yinga oid o‘z bashoratini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yin Rossiya Premyer Ligasi yangi mavsumining birinchi uchrashuvi bo‘lib xizmat qiladi. Pavlyuchenko fikricha, Valeriy Karpinning boshqaruvidagi "Dinamo" jamoasi aniq g‘alaba qozonish imkoniyatiga ega.
U jamoaning darajasi ancha yuqori ekanini ta’kidladi va Kaliningradlik raqiblarning yutish ehtimoli kamligini aytdi. Futbolchi "Dinamo"ning -1 farq bilan g‘alaba qozonishiga pul tikishini bildirdi.
"Dinamo" va "Baltika" futbolchilari o‘yinni 18 iyul kuni Moskva vaqti bilan soat 20:30 da boshlashadi. Uchrashuvni kuzatish uchun LiveResult portali orqali matnli translyatsiya mavjud bo‘ladi.

Павлюченко предсказал победу Динамо
Известный бывший футболист Роман Павлюченко высказал свое предсказание о матче между московским "Динамо" и "Балтикой". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Этот матч станет первой встречей нового сезона Российской Премьер-Лиги. По мнению Павлюченко, команда "Динамо" под руководством Валерия Карпина имеет все шансы на уверенную победу.
Он отметил, что уровень команды значительно выше и сказал, что у калининградских соперников мало шансов на победу. Футболист заявил, что ставит на победу "Динамо" с разницей в -1.
Игроки "Динамо" и "Балтики" начнут матч 18 июля в 20:30 по московскому времени. Для наблюдения за встречей будет доступна текстовая трансляция на портале LiveResult.