Pavlyuchenko Spartakning ochilish o‘yini haqida bashorat berdi
Birinchi bosqichda Rossiya chempionatida "Spartak" jamoasi Makhachkala shahrining "Dinamo" jamoasini qabul qiladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinga oid taxminni "qizil-oq" jamoaning sobiq hujumchisi Roman Pavlyuchenko bildirdi. Unga ko‘ra, Dejan Stankovich boshchiligidagi jamoa kuchli rag‘batga ega bo‘lib, aniq va ishonchli g‘alabaga erishish imkoniyatiga ega.
Pavlyuchenko fikricha, "qizil-oq" jamoa bu o‘yinda uch ochko olishga intilishi kerak. Uning taxmini "Spartak" jamoasi uchun -1 fovorga asoslanadi.
U o‘yinda jamoaning ustunligini ko‘radi va g‘alaba qozonish ehtimoli yuqori deb hisoblaydi. "Spartak" va Makhachkalaning "Dinamo" jamoalari o‘rtasidagi o‘yin 19 iyul kuni Moskva vaqti bilan soat 20:30 da boshlanadi.
Ushbu o‘yinni matnli translyatsiya shaklida LiveResult portalida kuzatish mumkin. Tomoshabinlar uchun o‘yinni jonli tarzda kuzatish imkoniyati mavjud bo‘ladi.

Павлюченко дал прогноз на открывающий матч Спартака
На первом этапе чемпионата России команда "Спартак" примет команду "Динамо" из Махачкалы. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Прогноз на этот матч сделал бывший нападающий "красно-белых" Роман Павлюченко. По его словам, команда под руководством Деяна Станковича обладает сильной мотивацией и имеет возможность добиться четкой и уверенной победы.
Павлюченко считает, что "красно-белые" должны стремиться к получению трех очков в этом матче. Его прогноз основан на -1 форуме для команды "Спартак".
Он видит преимущество команды в игре и считает вероятность победы высокой. Матч между "Спартаком" и "Динамо" из Махачкалы начнется 19 июля в 20:30 по московскому времени.
Эту игру можно будет наблюдать в текстовом формате на портале LiveResult. У зрителей будет возможность следить за матчем в прямом эфире.