Zenit yarim himoyachisi Rostovga qarshi o‘yinni o‘tkazib yuborishi mumkin
«Zenit» jamoasi Rossiya Premyer ligasining birinchi turida «Rostov» bilan o‘ynashga tayyorgarlik ko‘rmoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuv yaqin yakshanba kuni Sankt-Peterburg shahrida bo‘lib o‘tadi. «Zenit» yarim himoyachisi Aleksandr Erokhin sog‘lig‘idagi muammolar sababli ushbu o‘yinni o‘tkazib yuborishi mumkin.
35 yoshli futbolchining maydonda kichik jarohati borligi haqida «Sport-Express» nashri o‘z manbalariga tayanib ma’lumot berdi. Uchrashuv 20 iyul kuni Moskva vaqti bilan soat 18:00 da boshlanadi.
«Gazprom Arena» stadionida bo‘lib o‘tadigan o‘yinning barcha tafsilotlarini LiveResult portali orqali matnli translyatsiya shaklida kuzatish mumkin bo‘ladi. Ushbu bellashuv Rossiya chempionatining dastlabki turidagi muhim o‘yinlardan biri hisoblanadi va jamoalar o‘z kuchini sinab ko‘radi.

Полузащитник Зенита может пропустить матч против Ростова
Команда «Зенит» готовится к игре с «Ростовом» в первом туре Российской Премьер-лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Матч пройдет в ближайшее воскресенье в Санкт-Петербурге. Полузащитник «Зенита» Александр Ерохин может пропустить эту игру из-за проблем со здоровьем.
По информации издания «Спорт-Экспресс», у 35-летнего футболиста есть небольшая травма. Матч начнется 20 июля в 18:00 по московскому времени.
Все детали игры, которая пройдет на стадионе «Газпром Арена», можно будет следить в текстовом формате через портал LiveResult. Это противостояние считается одной из важных игр первого тура чемпионата России, и команды будут проверять свои силы.