Naumov: Lokomotiv Sochi ustidan g‘alaba qozonadi
Toshkentning "Lokomotiv" jamoasining sobiq prezidenti Nikolay Naumov Rossiya Premyer Ligasi birinchi turida "Lokomotiv" va "Sochi" jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, mavsumning ochilish o‘yinida "Lokomotiv" 2:0 hisobida g‘alaba qozonadi. Naumovning ta’kidlashicha, bosh murabbiy Galaktionovga jamoani tayyorlash uchun yangi imkoniyat berilgan va u bu ishonchni oqlashi kerak.
Shu sababli murabbiy jamoani faol o‘ynatib, yaxshi natija ko‘rsatishi zarur. O‘tgan mavsumda "Lokomotiv" liga jadvalida oltinchi o‘rinni egallagan, "Sochi" esa Pari-liga birinchi divizionida to‘rtinchi o‘rinda yakunlab, keyin pley-offda "Pari NN" jamoasini mag‘lub etgan.
Jamoalar o‘rtasidagi o‘yin 19 iyul kuni bo‘lib o‘tadi. Ushbu uchrashuv muxlislar tomonidan katta qiziqish bilan kutib olinmoqda.

Наумов: Локомотив победит над Сочи
Бывший президент ташкентского "Локомотива" Николай Наумов высказал свое мнение о матче между командами "Локомотив" и "Сочи" в первом туре Российской Премьер-Лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, в открывающем матче сезона "Локомотив" одержит победу со счетом 2:0. Наумов подчеркивает, что главному тренеру Галактионову предоставлена новая возможность подготовить команду, и он должен оправдать это доверие.
Поэтому тренер должен активно играть с командой и показать хороший результат. В прошлом сезоне "Локомотив" занял шестое место в таблице лиги, а "Сочи" завершил на четвертом месте в первом дивизионе Пари-Лиги, затем в плей-офф одержал победу над командой "Пари НН".