Pinyayev Lokomotiv zaxirasida birinchi turda yo‘q
Rossiya Premyer Ligasi birinchi turida «Lokomotiv» jamoasi o‘z maydonida «Sochi» bilan bahs olib boradi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Moskva jamoasining bosh murabbiyi Mixail Galaktionov asosiy tarkibga quyidagi futbolchilarni kiritishga qaror qildi: Mitryushkin, Nenakhov, Silyanov, Morozov, Montes, Barinov, Saltykov, Karpukas, Batrakov, Komlichenko va Rudenko. Qiziqarli jihati shundaki, hujumchi yarimhimoyachi Sergey Pinyayev zaxirada ham yo‘q.
Oldinroq 20 yoshli futbolchiga CSKA jamoasi qiziqish bildirayotgani haqida ma’lumotlar tarqalgan edi. «Lokomotiv» va «Sochi» o‘rtasidagi o‘yin Moskva vaqti bilan soat 18:00da boshlanadi.
O‘yinni matnli translyatsiya orqali kuzatish mumkin bo‘ladi. Ushbu uchrashuv muxlislar va futbol ishqibozlari uchun katta qiziqish uyg‘otmoqda.
Jamoalar o‘zining eng kuchli tarkibi bilan maydonga tushib, g‘alaba uchun kurashadi. O‘yinning natijasi liganing keyingi bosqichlari uchun muhim ahamiyatga ega hisoblanadi.

Пиняев в запасе Локомотива в первом туре отсутствует
В первом туре Российской Премьер-Лиги команда «Локомотив» проведет матч на своем поле против «Сочи». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Главный тренер московской команды Михаил Галактионов решил включить в основной состав следующих футболистов: Митрюшин, Ненахов, Силянов, Морозов, Монтес, Баринов, Салтыков, Карпукас, Батраков, Комличенко и Руденко. Интересно, что нападающий полузащитник Сергей Пиняев также отсутствует в запасе.
Ранее появилась информация о том, что к 20-летнему футболисту проявляет интерес команда ЦСКА. Игра между «Локомотивом» и «Сочи» начнется в 18:00 по московскому времени.
Матч можно будет следить в текстовом формате. Эта встреча вызывает большой интерес у болельщиков и любителей футбола.
Команды выйдут на поле в своих самых сильных составах и будут бороться за победу. Результат игры имеет важное значение для следующих этапов лиги.