Homukha: Zenit Rostov ustidan g‘alaba qozonadi
Sobiq futbolchi Dmitriy Homukha «Zenit» va «Rostov» jamoalari o‘rtasidagi yaqinlashib kelayotgan o‘yinga oid o‘z fikrlarini bildirdi hamda piterliklarning tarkibidagi kadr muammolarini ta’kidladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, «Zenit» aniq g‘alaba qozonadi, chunki «Rostov» so‘nggi transfer oynasida jiddiy yo‘qotishlarga uchradi. Homukha shuningdek, «ko‘k-oq-ko‘k» jamoasida hujum chizig‘ida sifatli o‘yinchi yetishmayotganini qayd etdi.
Bu futbolchi jamoaning eng yaxshi to‘purariga aylanishi shubhasiz bo‘lishi lozim. Eslatib o‘tamiz, ertaga, 20 iyul kuni Rossiya Premer Ligasi birinchi tur doirasida «Zenit» o‘z maydonida «Rostov» bilan bellashadi.
O‘yinning boshlanish vaqti Moskva vaqti bilan soat 18:00 da belgilangan. Ushbu uchrashuv muxlislar uchun katta qiziqish uyg‘otmoqda.

Хомуха: Зенит побеждает Ростов
Бывший футболист Дмитрий Хомуха высказал свое мнение о предстоящем матче между командами «Зенит» и «Ростов», а также отметил кадровые проблемы в составе питерцев. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, «Зенит» одержит уверенную победу, так как «Ростов» понес серьезные потери в последнем трансферном окне. Хомуха также отметил, что в атакующей линии «сине-бело-голубых» не хватает качественного игрока.
Этот футболист, безусловно, должен стать лучшим бомбардиром команды. Напоминаем, что завтра, 20 июля, в рамках первого тура Российской Премьер-Лиги «Зенит» на своем поле встретится с «Ростовом».
Время начала матча назначено на 18:00 по московскому времени. Этот матч вызывает большой интерес у болельщиков.