Mostovoy qizi Usik jangini do‘stlari bilan ko‘rdi
Emma, sobiq taniqli rossiyalik futbolchi Aleksandr Mostovoyning qizi, Angliyada ukrainalik Aleksandr Usik va britiyalik Daniyel Dyubua o‘rtasidagi boks jangini tomosha qildi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ijtimoiy tarmoqlarda Emma ushbu tadbirdan bir necha videolarni joylashtirdi. Mostovoy bu holat bo‘yicha izoh berdi.
Mostovoyning aytishicha, uning qizi Emma faqat do‘stlari bilan Londonga safar qilgan va shuning uchun Usik hamda Dyubua jangiga borgan. U boks muxlisi emas, balki futbolga qiziqadi.
Uning do‘stlari Ispaniyada yashaydi va sport yangiliklarini kuzatib boradi, dedi Mostovoy Sport24 nashriga. Ma’lum bo‘lishicha, Aleksandr Usik beshinchi raundda Daniyel Dyubua nokautga uchratgan.
Bundan tashqari, Aleksandr Mostovoy "Baltika" jamoasining Premyer-ligadagi "Dinamo"ga qarshi mehmon o‘yinidagi muvaffaqiyati sirini ochib berdi. Juma kuni Kaliningrad jamoasi Moskva shahrida 1:1 hisobida durang o‘ynashga muvaffaq bo‘ldi.

Мостовой дочь Усик бой посмотрела с друзьями
Эмма, дочь бывшего известного российского футболиста Александра Мостового, посмотрела боксерский поединок между украинцем Александром Усиком и британцем Даниэлем Дюбуа в Англии. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В социальных сетях Эмма разместила несколько видео с этого мероприятия. Мостовой прокомментировал эту ситуацию.
По словам Мостового, его дочь Эмма поехала в Лондон только с друзьями, и поэтому она посетила бой Усика и Дюбуа. Она не является поклонницей бокса, а интересуется футболом.
Ее друзья живут в Испании и следят за спортивными новостями, сказал Мостовой изданию Sport24. Известно, что Александр Усик нокаутировал Даниэля Дюбуа в пятом раунде.
Кроме того, Александр Мостовой раскрыл секрет успеха команды "Балтика" в гостевом матче против "Динамо" в Премьер-лиге. В пятницу калининградская команда смогла сыграть вничью 1:1 в Москве.