Valentin Vada kelajagi haqida agentlik fikri aniqlandi
Ular o‘z mijozlari haqida fikr bildirishdi. Oldinroq, futbolchining yozda muddati tugagan Kazanning "Rubin" klubiga qaytishi mumkinligi haqidagi xabarlar tarqaldi.
REAL PRO FOOTBALL agentligi, Vadaning manfaatlarini himoya qiluvchi tashkilot, turli imkoniyatlarni o‘rganayotganini ma’lum qildi. Ularning aytishicha, hech narsa mumkin emas emas.
O‘tgan mavsumda 29 yoshli Vada barcha turnirlarda jami 30 o‘yinda maydonga tushdi. O‘rtacha hisobda har bir o‘yinda 53 daqiqa vaqt oldi.
U 2 ta gol urdi va 3 ta samarali uzatma amalga oshirdi. Uning bozor qiymati taxminan 1,8 million yevroga baholanadi.
Futbolchining kelajagi va yangi shartnomalari haqida qo‘shimcha ma’lumotlar yaqin kunlarda e’lon qilinishi kutilmoqda. Shu bilan birga, futbolchining faoliyati va jamoalarga ko‘rsatadigan hissasi yuqori baholanmoqda.

Мнение агентства о будущем Валентина Вады было определено
Аргентинский полузащитник Валентин Вада дал эксклюзивное интервью сетевому изданию "Euro-Futbol.Ru". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Они высказали свое мнение о своем клиенте. Ранее появились сообщения о том, что футболист может вернуться в казанский "Рубин", срок контракта с которым истекает летом.
Агентство REAL PRO FOOTBALL, представляющее интересы Вады, сообщило, что изучает различные возможности. По их словам, ничего нельзя исключать.
В прошлом сезоне 29-летний Вада провел на поле в общей сложности 30 матчей во всех турнирах. В среднем он выходил на поле на 53 минуты в каждом матче.
Он забил 2 гола и сделал 3 результативные передачи. Его рыночная стоимость оценивается примерно в 1,8 миллиона евро.
Дополнительная информация о будущем футболиста и новых контрактах ожидается в ближайшие дни. В то же время его деятельность и вклад в команды высоко оцениваются.