Ronaldu va Jorjina yaxtada dam olishmoqda
Krishtianu Ronaldu yangi mavsum oldidan kuch to‘plashda davom etmoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Chorshanba kuni mashhur futbolchi ijtimoiy tarmoqlarda ta'tildan bir necha suratlarni e’lon qildi. Suratlarning birida Ronaldu sevimlisi Jorjina Rodriges bilan basseynda ko‘rinadi.
Juftlik yaxtada dam olayotgani ko‘zga tashlanadi. Go‘zal hayot kechirishga hech kim to‘sqinlik qila olmaydi.
Ronaldu yaqin yillarda Saudiya Arabistonining «Al-Nasr» klubida o‘ynashni davom ettiradi. Iyun oyida 40 yoshli portugaliyalik hujumchi Pro-liga klubi bilan yangi shartnoma imzoladi.
Ushbu bitim keyingi ikki mavsumni qamrab oladi. Krishtianu Ronaldu beshta «Oltin to‘p» sovriniga ega bo‘lgan futbolchi hisoblanadi.
Uning sportdagi yutuqlari va professional faoliyati ko‘plab muxlislar uchun ilhom manbai bo‘lib xizmat qilmoqda. Ronaldu o‘zining yuqori darajadagi mahorati va mehnati bilan jahon futbolida alohida o‘rin egallaydi.

Роналду и Джорджина отдыхают на яхте
Криштиану Роналду продолжает накапливать силы перед новым сезоном. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В среду знаменитый футболист опубликовал несколько фотографий с отдыха в социальных сетях. На одном из снимков Роналду запечатлен с любимой Джорджиной Родригес у бассейна.
Пара заметно отдыхает на яхте. Никто не может помешать наслаждаться красивой жизнью.
Роналду продолжит играть в клубе Саудовской Аравии «Аль-Наср» в ближайшие годы. В июне 40-летний португалец подписал новый контракт с клубом Про-лиги.
Это соглашение охватывает следующие два сезона. Криштиану Роналду является обладателем пяти наград «Золотой мяч».
Его достижения в спорте и профессиональной деятельности служат источником вдохновения для многих поклонников. Роналду занимает особое место в мировом футболе благодаря своему высокому уровню мастерства и трудолюбию.