“Krylya Sovetov” va “Pari NN” jamoalari o‘rtasidagi uchrashuvning eng yaxshi futbolchisi Vadim Rakov “Match TV”ga o‘yindagi taassurotlari bilan bo‘lishdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U ikki o‘yinda ikkinchi bor eng yaxshi futbolchi sovrinini qo‘lga kiritganini ta’kidladi. Rakov o‘zining har bir o‘yinda to‘liq kuchini berishga intilishini va jamoasiga natija ko‘rsatishda yordam berishni maqsad qilganini bildirdi.
U gol urgan paytda qancha kuch bilan to‘pga zarba bergani va oxirida to‘p darvoza burchagiga aniq tushganini aytdi. Sovrinlarni nishonlash uchun esa hali o‘zlarining bayram shaklini o‘ylab topishmagan, shuning uchun internetdan biror namuna olib, uni takrorlashganini ma’lum qildi.
Vadim keyingi o‘yinda ham eng yaxshi futbolchi unvonini qo‘lga kiritishga umid qilmoqda va har bir o‘yinda shunday yaxshilanishga harakat qilishini ta’kidladi. U o‘zining jamoasiga yordam berish va yuqori o‘rinlarga ko‘tarilish uchun bor kuchini beradi.

Он признал, что случайно ударил по раковому озеру
Лучший игрок матча между командами "Крылья Советов" и "Пари НН" Вадим Раков поделился своими впечатлениями от игры с "Матч ТВ". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что во второй раз подряд стал лучшим игроком матча. Раков заявил, что стремится выкладываться на полную мощность в каждой игре и помогает своей команде показывать результат.
Он рассказал, с какой силой ударил по мячу, когда забил гол, и что в итоге мяч точно попал в угол ворот. Для празднования трофеев они еще не придумали свой праздничный формат, поэтому решили взять какой-то пример из интернета и повторить его.
Вадим надеется снова стать лучшим игроком в следующем матче и подчеркнул, что будет стараться улучшаться в каждой игре. Он отдает все силы, чтобы помочь своей команде и подняться на высокие места.