Ponomaryov: Spartak va Baltika durang o‘ynaydi
O‘tgan yillardagi taniqli futbolchi Vladimir Ponomaryov Shanba kuni bo‘lib o‘tadigan Premyer liga doirasidagi “Spartak” va “Baltika” jamoalari o‘rtasidagi o‘yinga oid fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Sobiq CSKA futbolchisi “Lukoyl Arena” stadionida bo‘ladigan uchrashuv kam sonli gollar bilan durang yakunlanishiga ishonadi. Uning fikricha, “Spartak” uchun bu o‘yin juda qiyin kechadi.
Ponomaryovning aytishicha, o‘yinda hisob tenglashishi mumkin, ya’ni 0:0 yoki 1:1 natija kutilmoqda. Bu haqda “Match TV” xabar berdi.
“Spartak” va “Baltika” jamoalari Rossiya Premyer ligasining ikkinchi turida maydonga tushadi. Uchrashuv 26 iyul kuni Moskva vaqti bilan soat 15:00 da boshlanadi.
Ushbu o‘yinni “Lukoyl Arena” stadionida bo‘lib o‘tadigan matnli translyatsiya orqali kuzatish mumkin. Birinchi turda “Spartak” o‘z maydonida Mahachkala shahrining “Dinamo” jamoasini 1:0 hisobida mag‘lub etdi.
Shu bilan birga, “Baltika” Moskvaning “Dinamo” jamoasi bilan mehmondagi o‘yinda 1:1 hisobida durang o‘ynadi. Bu natijalar ikkinchi turdagi o‘yinga qiziqishni oshiradi.

Пономарёв: Спартак и Балтика сыграют вничью
Знаменитый футболист Владимир Пономарёв высказал свои мысли о матче между командами “Спартак” и “Балтика”, который состоится в субботу в рамках Премьер-лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Бывший игрок ЦСКА считает, что встреча на стадионе “Лукойл Арена” завершится с малым количеством голов вничью. По его мнению, для “Спартака” этот матч будет очень сложным.
По словам Пономарёва, в игре может быть ничейный результат, то есть ожидается 0:0 или 1:1. Об этом сообщает “Матч ТВ”.
Команды “Спартак” и “Балтика” выйдут на поле во втором туре Российской Премьер-лиги. Встреча начнётся 26 июля в 15:00 по московскому времени.
Эту игру можно будет наблюдать через текстовую трансляцию, которая пройдет на стадионе “Лукойл Арена”. В первом туре “Спартак” на своём поле одержал победу над командой “Динамо” из Махачкалы со счётом 1:0.
В то же время “Балтика” сыграла вничью 1:1 с московским “Динамо” в гостевом матче. Эти результаты повышают интерес к игре второго тура.