Babkin: Krilya Sovetovning g‘alabasi haqli bo‘ldi
Futbolchi Sergey Babkin Rossiya Premyer Ligasi ikkinchi turida kechgan o‘yinda “Krilya Sovetov” jamoasining “Pari NN” jamoasiga qarshi 2:0 hisobida qozonilgan g‘alabasi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U o‘z fikrida jamoaning himoyada juda yaxshi o‘ynaganini ta’kidladi. Shuningdek, gol urishga sabab bo‘lgan ayrim futbolchilarning yakka harakatlari ham alohida e’tirof etildi.
Babkinning aytishicha, maydonga chiqqan barcha futbolchilar o‘zlarini to‘liq bag‘ishlashdi va bu g‘alaba haqli bo‘ldi. Shu bilan birga, u jamoa hujum chizig‘ida hamkorlik va hujumlarni tashkil etish borasida ish olib borishi kerakligini qayd etdi.
Keyingi turda “Krilya Sovetov” jamoasi 2 avgust kuni “Rostov” jamoasi bilan o‘yin o‘tkazadi. Bu o‘yin Rossiya Premyer Ligasi doirasida bo‘lib o‘tadi.
Babkinning fikricha, jamoa o‘z kuchini yanada oshirib, keyingi o‘yinlarda ham muvaffaqiyatli natijalar ko‘rsatishi zarur.

Бабкин: Победа Крыльев Советов была заслуженной
Футболист Сергей Babkin высказал мнение о победе команды "Крылья Советов" над командой "Пари НН" со счетом 2:0 в матче второго тура Российской Премьер-Лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что команда очень хорошо сыграла в защите. Также были отдельно отмечены индивидуальные действия некоторых футболистов, приведшие к голу.
По словам Babkina, все футболисты, вышедшие на поле, полностью отдали себя игре, и эта победа была заслуженной. В то же время он отметил, что команде необходимо работать над взаимодействием в атаке и организацией атак.
В следующем туре команда "Крылья Советов" сыграет с командой "Ростов" 2 августа. Этот матч пройдет в рамках Российской Премьер-Лиги.
По мнению Babkina, команде необходимо еще больше увеличить свою силу и показывать успешные результаты в следующих играх.