UEFA Chempionlar Ligasi 1/8 final javob bahsida "Liverpul" va "PSJ" jamoalari o‘rtasidagi to‘qnashuvning birinchi taymi yakuniga yetdi. Birinchi bo‘limda "PSJ" hisobda 0:1 oldinda ketmoqda.
Uchrashuvning 12-daqiqasida Usmon Dembele gol urdi va parijliklarga ustunlikni ta’minladi. "Liverpul" birinchi taym davomida ustunlik qilgan bo‘lsa-da (54% to‘pga egalik), atigi 1 ta aniq zarba yo‘llay oldi. "PSJ" esa 4 ta aniq zarba bilan raqibdan ustunlik qilmoqda.
Ikkinchi taymda "Liverpul" hisobni tenglashtirishga harakat qiladimi yoki "PSJ" o‘z ustunligini saqlab qoladimi – bu savolga javob tez orada ma’lum bo‘ladi.
Argentinalik hujumchi Santyago Kastro Italiya klubi “Bolonya” bilan shartnomasini uzaytirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. Klub matbuot xizmati futbolchining yangi kelishuvi rasmiylashtirilgani
Sport Bugun, 17:12
Trubinning goli "Benfika"ni pley-offga olib chiqdi
"Pari NN" jamoasining yarim himoyachisi Nikita Ermakov "Benfika" darvozaboni Anatoliy Trubinning "Real" darvozasiga kiritgan goli haqida o‘z fikrini bildirdi. Bu haqda
Anxel di Mariya Argentinaga qaytgach, dastlab ijobiy taassurot qoldirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. Ammo oradan ko‘p o‘tmay, uning faoliyati atrofida salbiy fikrlar kuchaya boshladi. Bu salbiy
Sport Bugun, 16:26
Kiryaakov: Safonov imkoniyatdan to‘g‘ri foydalandi
Sobiq futbolchi Sergey Kiryaakov "PSJ" darvozaboni Matvey Safonovning so‘nggi o‘yinlari haqida fikr bildirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. Bu haqda euro-football.ru sayti xabar bermoqda.
«Nyukasl» Voltemadeni yozda transferga qo‘yishi mumkin
Germaniyalik hujumchi Nik Voltemade yozgi transfer mavsumida «Nyukasl»ni tark etishi mumkin. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. Bu haqda Football Insider xabar bermoqda. Manbaga ko‘ra, klub kelasi yozda
Sport Bugun, 15:57
Naumov: Mourinyo Saudiya chempionatida ishlashi kerak
"Lokomotiv" klubining sobiq prezidenti Nikolay Naumov taniqli murabbiy Joze Mourinyo faoliyatining kelgusi istiqbollari haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. Bu

"ПСЖ" в первом тайме превзошел "Ливерпуль"!
В ответном матче 1/8 финала Лиги чемпионов УЕФА завершился первый тайм противостояния между командами "Ливерпуль" и "ПСЖ". В первой половине "ПСЖ" ведет со счетом 0:1.
На 12-й минуте Усман Дембеле забил гол и обеспечил преимущество парижанам. Хотя "Ливерпуль" владел мячом в первом тайме (54% владения), они смогли нанести лишь 1 точный удар. "ПСЖ" же превосходит соперника с 4 точными ударами.
Сможет ли "Ливерпуль" попытаться сравнять счет во втором тайме или "ПСЖ" сохранит свое преимущество – на этот вопрос ответ станет известен очень скоро.
Аргентинский нападающий Сантьяго Кастро продлил контракт с итальянским клубом «Болонья». Об этом сообщил Zamin.uz. Пресс-служба клуба сообщила о подписании нового соглашения с футболистом. Об этом
Спорт Сегодня, 17:12
Гол трубача вывел "Бенфику" в плей-офф
Полузащитник команды «Пари НН» Никита Ермаков высказал своё мнение о голе в ворота «Реала», забитом вратарём «Бенфики» Анатолием Трубиным. Об этом сообщает Zamin.uz. Он назвал такую ситуацию очень
Анхель ди Мария, вернувшись в Аргентину, сначала произвел положительное впечатление. Об этом сообщает Zamin.uz. Однако вскоре вокруг его деятельности начали усиливаться негативные мнения. Эта
Спорт Сегодня, 16:26
Kiryaakov: Сафонов правильно воспользовался возможностью
Бывший футболист Сергей Киряаков высказался о последних играх вратаря ПСЖ Матвея Сафонова. Об этом сообщает Zamin.uz. Об этом сообщает сайт euro-football.ru. По словам Киряакова, в футболе иногда
«Ньюкасл» может выставить Вольтемадена на трансфер летом
Немецкий нападающий Ник Вольтемаде может покинуть «Ньюкасл» в летнее трансферное окно. Об этом сообщает Zamin.uz. Об этом сообщает Football Insider. По информации источника, клуб поставил покупку
Спорт Сегодня, 15:57
Бывший президент клуба "Локомотив" Николай Наумов высказал своё мнение о перспективах деятельности известного тренера Жозе Моуриньо. Об этом сообщает Zamin.uz. Об этом он рассказал в