Genich: Rubin va Zenit o‘yini zo‘r kechdi
Rossiya Premer Ligasi ikkinchi turining dasturi Kazan shahrida yakunlandi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu yerda "Rubin" va "Zenit" jamoalari o‘ynadi. Birinchi bo‘limdan so‘ng Piterlik futbolchilar ikki gol farqi bilan oldinda edi, ammo o‘yinning ikkinchi yarmida Kazan jamoasi hisobni tenglashtirdi.
O‘yinning so‘nggi firitrida hisob 2:2 bo‘lib qoldi. O‘yindan so‘ng mashhur futbol sharhlovchisi Konstantin Genich o‘zining Telegram kanalida fikr bildirdi.
U Kazandagi o‘yinni juda yaxshi o‘tkazilgan deb ta’rifladi va "Zo‘r o‘yin bo‘ldi!" deb yozdi. Shuningdek, uchinchi tur doirasida "Zenit" 3 avgust kuni o‘z maydonida CSKA jamoasiga qarshi o‘ynaydi.
"Rubin" esa 4 avgustda "Sochi" jamoasini qabul qiladi. Har ikki jamoa keyingi o‘yinlarga jiddiy tayyorgarlik ko‘rmoqda.

Генич: Игра Рубина и Зенита прошла отлично
Программа второго тура Российской Премьер-Лиги завершилась в Казани. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Здесь сыграли команды "Рубин" и "Зенит". После первого тайма питерские футболисты вели с разницей в два гола, однако во втором тайме казанская команда сравняла счет.
В конце матча счет остался 2:2. После игры известный футбольный комментатор Константин Генич высказал свое мнение в своем Telegram-канале.
Он охарактеризовал игру в Казани как очень хорошо проведенную и написал: "Это была отличная игра!" Также в рамках третьего тура "Зенит" 3 августа сыграет на своем поле против команды ЦСКА.