Virts va Frimpong Liverpulda eng sevimli futbolchini tanladi
Florian Virts va Jeremy Frimpong joriy transfer oynasida Bayer klubidan Liverpulga o'tishdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
22 yoshli nemis yarim himoyachisi va 24 yoshli gollandiyaning chap qanot himoyachisi Lavarkuzenda birga o'ynagan paytdan beri do'stlik aloqalarini saqlab kelishmoqda. Ularning o'xshash futbolga bo'lgan qiziqishlari ham ularni birlashtiradi.
Frimpong Florian Virtsning birinchi o'yin futbolkasi kimga tegishli ekanligi haqida so'ralganda, Ronalduni yoki Messini aytishni taxmin qilgan. Biroq Virts faqat Messi ekanligini tasdiqladi va Frimpongdan ham shunday ekanligini so'radi.
Jeremy ham Messini o'zining eng sevimli futbolchisi deb hisoblashini ta'kidladi. Ma'lum bo‘lishicha, Liverpul Virts uchun 125 million, Frimpong uchun esa 40 million yevro sarflagan.
Bu transferlar jamoaga yangi kuch va imkoniyatlar olib kelishi kutilmoqda. Ular jamoaning hujum va himoya chizig‘ini mustahkamlashda muhim rol o‘ynaydi.
Liverpul muxlislari yangi futbolchilarning jamoaga moslashishini va muvaffaqiyatli o‘yin ko‘rsatishini intiqlik bilan kutmoqda.

Виртс и Фримпонг выбрали своего любимого футболиста в Ливерпуле
Флориан Виртс и Джереми Фримпонг в текущем трансферном окне перешли из клуба Байер в Ливерпуль. Об этом сообщает Euro-football.ru.
22-летний немецкий полузащитник и 24-летний голландский левый защитник поддерживают дружеские отношения с тех пор, как играли вместе в Леверкузене. Их схожий интерес к футболу также объединяет их.
Когда Фримпонга спросили, кому принадлежит первая футболка Флориана Виртса, он предположил, что это Роналду или Месси. Однако Виртс подтвердил, что это только Месси, и спросил Фримпонга, так ли это.
Джереми также отметил, что считает Месси своим любимым футболистом. Как стало известно, Ливерпуль потратил 125 миллионов на Виртса и 40 миллионов на Фримпонга.
Ожидается, что эти трансферы принесут команде новую силу и возможности. Они сыграют важную роль в укреплении атакующей и защитной линии команды.
Фанаты Ливерпуля с нетерпением ждут, когда новые футболисты адаптируются в команде и покажут успешную игру.