Orlov: Rubin va Zenit o‘yini durang bilan yakunlandi
Sport sharhlovchisi Gennadiy Orlov 27 iyul kuni bo‘lib o‘tgan «Rubin» va «Zenit» o‘rtasidagi ikkinchi tur uchrashuvi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
O‘yinda hisob 2:2 ko‘rinishida durang bilan yakunlandi. Orlovning fikricha, durang natija adolatli bo‘ldi.
U birinchi bo‘limda «Zenit»ning juda yaxshi o‘ynaganini ta’kidladi, ayniqsa Mostovoyning o‘yinini yuqori baholadi. Orlov shuningdek, o‘yin davomida Andrey yana kamida bitta gol urishi mumkin edi, chunki vaziyatlar bor edi, lekin natija shunday bo‘ldi, dedi.
Sankt-Peterburg jamoasi yangi mavsumni «Rostov»ga qarshi 2:1 hisobida g‘alaba bilan boshlagan. «Rubin» esa birinchi turda «Akhmat» ustidan 2:0 hisobida g‘alaba qozongan.
Hozirda ikkala jamoa ham to‘plagan 4 ochkoga ega. Ushbu o‘yinlar Rossiya Premyer Ligasi doirasida o‘tkazilmoqda.

Орлов: игра Рубин и Зенит завершилась вничью
Спортивный комментатор Геннадий Орлов 27 июля высказал свое мнение о матче второго тура между «Рубином» и «Зенитом». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Игра завершилась вничью со счетом 2:2. По мнению Орлова, ничейный результат был справедливым.
Он отметил, что в первом тайме «Зенит» играл очень хорошо, особенно высоко оценил игру Мостового. Орлов также добавил, что во время матча Андрей мог забить как минимум еще один гол, так как были моменты, но результат оказался таким, как есть.
Команда из Санкт-Петербурга начала новый сезон с победы над «Ростовом» со счетом 2:1. «Рубин», в свою очередь, одержал победу в первом туре над «Ахматом» со счетом 2:0.