Wylsacom Rossiya Kubogi o‘yinda darvozabon bo‘ladi
Mashhur texnologiya blogeri Wylsacom Rossiya Fonbet Kubogi doirasida bo‘lib o‘tadigan o‘yinda ishtirok etadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U media jamoasi «Amkal» darvozasida darvozabon vazifasini bajaradi. Telegram kanalidagi «Egrisi» media klubining videosida bloger o‘zi darvozani yarmidan himoya qilishini va unga gol urish juda qiyin bo‘lishini ta’kidladi.
Shuningdek, «Amkal» jamoasi o‘yinda The Limba qo‘shiqchisi hamda kulgi ustasi Fil Voronin ishtirok etishini rejalashtirmoqda. Eslatib o‘tamiz, Rossiyaning eng mashhur media jamoalaridan biri hisoblangan «Amkal» o‘z faoliyatini 5 avgust kuni boshlaydi.
Shu kuni ular regional yo‘nalishlar doirasida Obninsk shahrining «Kvanta» jamoasi bilan bellashadi. O‘tgan mavsumda «Amkal» Kubokda to‘rtinchi bosqichgacha yetib bordi, ammo o‘sha bosqichda Vladikavkazning «Alaniya» jamoasiga 0:1 hisobida mag‘lub bo‘ldi.

Wylsacom будет вратарем в игре Кубка России
Известный технологический блогер Wylsacom примет участие в игре, которая пройдет в рамках Кубка России от Fonbet. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он будет выполнять обязанности вратаря в медиа-команде «Amkal». В видео медиа-клуба «Egrisi» на Telegram блогер отметил, что он будет защищать ворота с середины и что забить ему будет очень сложно.
Также команда «Amkal» планирует участие певца The Limba и комика Фила Воронина в игре. Напоминаем, что «Amkal», одна из самых известных медиа-команд России, начнет свою деятельность 5 августа.
В этот день они сразятся с командой «Квант» из города Обнинск в рамках региональных соревнований. В прошлом сезоне «Amkal» дошел до четвертого этапа Кубка, но на этом этапе проиграл команде «Алания» из Владикавказа со счетом 0:1.