Pechenin: Jamoamiz hali bir-birini tushunmayapti
Kiril Pechenin, “Krilya Sovetov” jamoasining himoyachisi, joriy mavsumdagi Rossiya Premer-Ligasining dastlabki o‘yinlari bo‘yicha fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U aytishicha, murabbiy jamoa a’zolari hali to‘liq o‘zaro tushunish hosil qilmaganini ta’kidlagan, chunki ular birga kam vaqt o‘tkazgan. Har bir o‘yinda bosqichma-bosqich ochkolarni yig‘ish mumkin.
Asosiysi, jamoaviy o‘zaro aloqalarni yaxshilash va bir-birini tushunishga erishishdir. Hozirgi vaqtda Samara klubi to‘rt ochko jamg‘argan.
Magomed Adiyev boshchiligidagi futbolchilar “Akron” bilan durang o‘ynab, 1:1 hisobida o‘yinni yakunlashdi, shuningdek, “Pari NN” jamoasini 2:0 hisobida mag‘lub etishdi. Bugun, 29 iyul kuni, “Krilya Sovetov” Rossiya Kubogi doirasida “Krasnodar”ga qarshi o‘yin boshlaydi.
Moskva vaqti bilan soat 20:45 da o‘sha o‘yin boshlanishi rejalashtirilgan. Jamoa uchun bu yangi musobaqada muvaffaqiyatli boshlanish bo‘lishi muhim hisoblanadi.

Pechenin: Наша команда пока не понимает друг друга
Кирилл Печенин, защитник команды “Крылья Советов”, высказал свои мысли о первых играх текущего сезона Российской Премьер-Лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что тренер подчеркнул, что члены команды еще не достигли полного взаимопонимания, так как они провели вместе мало времени. В каждой игре можно постепенно набирать очки.
Главное — это улучшение командных взаимодействий и достижение взаимопонимания. В настоящее время клуб из Самары набрал четыре очка.
Футболисты под руководством Магомеда Адиева сыграли вничью с “Акроном” со счетом 1:1, а также одержали победу над командой “Пари НН” со счетом 2:0. Сегодня, 29 июля, “Крылья Советов” начнут игру против “Краснодара” в рамках Кубка России.
Игра запланирована на 20:45 по московскому времени. Для команды важно успешно начать в этом новом турнире.