Kolyvanov Rossiya Kubogida favoritni aytdi
Rossiyalik murabbiy Igor Kolyvanov “Krasnodar” va “Qril’ya Sovetov” jamoalari o‘rtasidagi o‘yin haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuv Rossiya Kubogi doirasida 29 iyul kuni soat 20:45 da Moskva vaqti bilan boshlanadi. Kolyvanovning ta’kidlashicha, Rossiya Kubogida yangi bosqich boshlanmoqda va “Krasnodar” aniq favorit hisoblanadi.
Ularning katta imkoniyatlari bor. “Qril’ya Sovetov” o‘z uslubida o‘ynaydi, qisqa va o‘rta masofaga aniq uzatmalarni amalga oshira oladi.
Biroq agar “Krasnodar” o‘yinga katta ishtiyoq bilan chiqqan taqdirda, ularni mag‘lub etish qiyin bo‘ladi, deb aytdi mutaxassis “Match TV” telekanalida. Shuningdek, Kolyvanov “Krasnodar” bosh murabbiyi Murad Musayev ushbu o‘yinda Rossiya Premyer Ligasi o‘yinlarida hali maydonga tushmagan futbolchilarni maydonga chiqarishga katta ehtimol bilan qaror qilganini qayd etdi.
Bugun guruh bosqichida “Qril’ya Sovetov” va “Krasnodar” raqiblari ham o‘z o‘yinlarini o‘tkazadi. Moskva “Dinamo” va “Sochi” jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv esa soat 18:30 da boshlanadi.

Колянов сказал о фаворите Кубка России
Российский тренер Игорь Колянов высказал свое мнение о матче между командами «Краснодар» и «Крылья Советов». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Этот матч в рамках Кубка России начнется 29 июля в 20:45 по московскому времени. По словам Колянова, в Кубке России начинается новый этап, и «Краснодар» является явным фаворитом.
У них большие шансы. «Крылья Советов» играют в своем стиле, могут выполнять точные передачи на короткие и средние дистанции.
Однако, если «Краснодар» выйдет на игру с большим желанием, то их будет трудно победить, сказал специалист на телеканале «Матч ТВ». Также Колянов отметил, что главный тренер «Краснодара» Мурат Мустаев, вероятно, решил выпустить на поле игроков, которые еще не выходили в матчах Российской Премьер-Лиги.
Сегодня на групповом этапе «Крылья Советов» и «Краснодар» также проведут свои матчи. Встреча между московским «Динамо» и «Сочи» начнется в 18:30.