Genich Baltika va Orenburg o‘yinida gollar sonini aytdi
Ushbu uchrashuv bo‘yicha o‘z fikrini futbol sharhlovchisi Konstantin Genich bildirib o‘tdi. Konstantin Genichning ta’kidlashicha, Baltika jamoasi ishtirok etgan barcha o‘yinlarda ikki yoki uchta gol urilgan.
Shuning uchun u aynan shu natijani taklif etdi va o‘yin qiyin kechishini aytdi. Bu haqda RB Sport axborot manbasi xabar berdi.
Baltika va Orenburg o‘rtasidagi uchrashuv Kaliningrad shahridagi stadionda 3-avgust kuni bo‘lib o‘tadi. Bellashuv Moskva vaqti bilan soat 15:45 da boshlanadi.
Hozirgi holatga ko‘ra, Baltika jamoasi turnir jadvalida uchinchi o‘rinda bormoqda, Orenburg esa o‘n birinchi pog‘onani egallab turibdi. Mazkur o‘yin har ikki jamoa uchun ham muhim ahamiyat kasb etadi va muxlislar qiziqarli bahs guvohi bo‘lishadi.

Генич сообщил количество голов в игре Балтика и Оренбург
Футбольная команда Балтика из Калининграда выйдет на поле против команды Оренбург в рамках третьего тура Российской Премьер-лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По этому матчу свое мнение высказал футбольный комментатор Константин Генич. По словам Константина Генича, во всех играх с участием команды Балтика было забито два или три гола.
Поэтому он предложил именно такой результат и отметил, что игра будет сложной. Об этом сообщает информационный источник RB Sport.
Матч между Балтикой и Оренбургом пройдет на стадионе в Калининграде 3 августа. Состязание начнется в 15:45 по московскому времени.
На данный момент команда Балтика занимает третье место в турнирной таблице, а Оренбург находится на одиннадцатом месте. Эта игра имеет важное значение для обеих команд, и зрители станут свидетелями интересной борьбы.