Zenit va TsSKA o‘yinida aniq favorit yo‘q
Sobiq futbolchi Denis Ugarov yaqinlashib kelayotgan "Zenit" hamda TsSKA o‘rtasidagi o‘yindan kutayotgan natijalari haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ugarovning aytishicha, mazkur uchrashuv juda qiziqarli bo‘lishi kutilmoqda va u g‘alaba uchun aniq bir jamoani ajratib ko‘rsata olmaydi. Uning fikriga ko‘ra, bu bahsda imkoniyatlar teng, ya’ni har ikki jamoaning g‘alaba qozonish ehtimoli 50 foizdan iborat.
Mutaxassisning ta’kidlashicha, TsSKA futbolchilari "Zenit" ustidan g‘alaba qozonishga alohida intilishadi. Sababi, "Zenit" hozirda Rossiya oliy ligasining amaldagi kumush medal sohibi hisoblanadi va bu omil armiyachilarda motivatsiyani kuchaytiradi.
Uchrashuv Premer-liganing uchinchi turi doirasida o‘tkaziladi va u joriy yakshanba kuni bo‘lib o‘tadi. O‘yin Sankt-Peterburg shahridagi "Gazprom Arena" stadionida tashkil etiladi.
Bellashuv Moskva vaqti bilan soat 18:00 da boshlanishi rejalashtirilgan. Shu tariqa, futbol ishqibozlari mazkur bahsda qiziqarli va murosasiz o‘yin guvohi bo‘lishlari mumkin.

В матче Зенита и ЦСКА нет явного фаворита
Бывший футболист Денис Угаров высказал свои ожидания от предстоящей игры между "Зенитом" и ЦСКА. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Угарова, данная встреча обещает быть очень интересной, и он не может выделить какую-либо команду как явного фаворита. По его мнению, шансы в этой игре равны, то есть вероятность победы обеих команд составляет 50 процентов.
Специалист отметил, что футболисты ЦСКА будут особенно стремиться одержать победу над "Зенитом". Причина в том, что "Зенит" в настоящее время является действующим обладателем серебряной медали Российской Премьер-Лиги, и этот фактор усиливает мотивацию армейцев.
Встреча пройдет в рамках третьего тура Премьер-лиги и состоится в это воскресенье. Игра будет организована на стадионе "Газпром Арена" в Санкт-Петербурге.
Состязание запланировано на 18:00 по московскому времени. Таким образом, футбольные болельщики смогут стать свидетелями интересной и бескомпромиссной игры.