Agkatsevga uzoqroq ta’til terma jamoa yig‘ini sabab berildi
“Krasnodar” jamoasi darvozaboni Stanislav Agkatsev mavsum oralig‘ida o‘tgan ta’tili haqida so‘zlab berdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Futbolchining aytishicha, bu safargi ta’tili jamoadagi boshqa futbolchilarga qaraganda biroz uzunroq bo‘lgan. Agkatsevning so‘zlariga ko‘ra, u mavsum oralig‘ida yaxshi dam oldi, jismoniy va ruhiy jihatdan to‘liq hordiq chiqardi.
U o‘z fikrida, ta’til paytida umuman futbol haqida o‘ylamaganini ta’kidladi. Eslatib o‘tamiz, 2024/2025 yilgi mavsumda darvozabon ilk bor “Krasnodar” tarkibida Rossiya chempioni bo‘ldi.
Agkatsevning aytishicha, unga biroz ko‘proq dam olish vaqti berilgan, chunki ta’til o‘rtalarida u terma jamoa yig‘iniga ketgan. Joriy mavsumda Agkatsev to‘rtta o‘yinda maydonga tushgan va uchta to‘p o‘tkazib yuborgan.

Агкатцеву был предоставлен более длительный отпуск из-за сбора команды
Вратарь команды "Краснодар" Станислав Агкатцев рассказал о своем отпуске, который прошел в межсезонье. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам футболиста, этот отпуск был немного длиннее, чем у других игроков команды. По словам Агкатцева, он хорошо отдохнул в межсезонье, полностью восстановился физически и морально.
Он отметил, что во время отпуска вообще не думал о футболе. Напомним, что в сезоне 2024/2025 вратарь впервые стал чемпионом России в составе "Краснодара".
Агкатцев отметил, что ему было предоставлено немного больше времени для отдыха, так как в середине отпуска он уехал на сбор сборной. В текущем сезоне Агкатцев выходил на поле в четырех матчах и пропустил три гола.
Кроме того, он сохранил свои ворота в неприкосновенности в двух встречах. Трансферная стоимость 23-летнего вратаря в настоящее время составляет 7,5 миллиона евро.