Zenit va CSKA o‘yini: mutaxassislar favoritni aytdi
Rossiya futbol chempionatining uchinchi turi doirasida bugun, 3-avgust kuni «Zenit» hamda «CSKA» jamoalari o‘zaro bellashadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuvga mutaxassislar tomonidan berilgan baholarga ko‘ra, «Zenit» jamoasi asosiy favorit sifatida ko‘rilmoqda. Sankt-Peterburg klubining g‘alaba qozonish ehtimoli 55,3 foizga teng.
«CSKA» jamoasining g‘alaba qozonish imkoniyati esa 18 foizga baholanmoqda. Uchrashuvda durang natija qayd etilishi ehtimoli 26,7 foizni tashkil qiladi.
2025/2026-yilgi mavsumning dastlabki ikki turida har ikkala jamoa ham to‘rt ochkodan to‘pladi. Bu esa bugungi o‘yin har ikki jamoa uchun ham muhim ahamiyat kasb etishini ko‘rsatadi.
Mazkur uchrashuvning to‘g‘ridan-to‘g‘ri translyatsiyasi bizning portalda namoyish etiladi. Futbol uchrashuvi Moskva vaqti bilan soat 18:00 da boshlanadi.
Muxlislar ushbu muhim bahsni jonli efirda kuzatishlari mumkin. O‘yin natijalari va batafsil ma’lumotlarni saytimizda topishingiz mumkin.

Игра Зенита и ЦСКА: эксперты назвали фаворита
Сегодня, 3 августа, в рамках третьего тура чемпионата России по футболу встретятся команды «Зенит» и «ЦСКА». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Согласно оценкам экспертов, команда «Зенит» рассматривается как основной фаворит. Вероятность победы клуба из Санкт-Петербурга составляет 55,3 процента.
Вероятность победы команды «ЦСКА» оценивается в 18 процентов. Вероятность ничейного результата в матче составляет 26,7 процента.
В первых двух турах сезона 2025/2026 обе команды набрали по четыре очка. Это показывает, что сегодняшняя игра имеет важное значение для обеих команд.
Прямая трансляция данного матча будет показана на нашем портале. Футбольный матч начнется в 18:00 по московскому времени.
Болельщики могут следить за этой важной игрой в прямом эфире. Результаты игры и подробную информацию можно найти на нашем сайте.