Titov "Dinamo" va "Axmat" o‘yinida kam gol kutmoqda
Grozniy shahrining "Axmat" jamoasi va Maxachqala shahrining "Dinamo" klubi Rossiya oliy ligasining uchinchi turida o‘zaro uchrashadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu bahs Kaspiy shahridagi stadionda bo‘lib o‘tadi. Uchrashuv oldidan "Spartak" jamoasining sobiq yarim himoyachisi Yegor Titov o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi.
Mutaxassisning ta’kidlashicha, bu o‘yin har ikkala jamoa uchun ham muhim ahamiyatga ega. Uchrashuvda har bir gol katta rol o‘ynaydi.
Titov bu o‘yinda yorqin hujumkor futbol bo‘lishini kutmayapti va natija borasida kam gol kutilayotganini aytdi. Uning fikricha, o‘yinda ikki tadan ortiq gol urilmaydi.
"Dinamo" va "Axmat" o‘rtasidagi uchrashuv yakshanba kuni, 3-avgust sanasida o‘tkaziladi. Kaspiy shahridagi stadionda boshlanish soati Moskva vaqti bilan 20:30 ga belgilangan.
Ushbu o‘yinning matnli onlayn translyatsiyasi Liveresult.ru saytida olib boriladi. Uchrashuv natijasi va tafsilotlari bo‘yicha yangiliklarni ushbu manbadan kuzatib borishingiz mumkin.

Титов ожидает мало голов в игре "Динамо" и "Ахмат"
Команда «Ахмат» из города Грозный и клуб «Динамо» из города Махачкала встретятся в третьем туре Российской Премьер-Лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Этот матч пройдет на стадионе в Каспийске. Перед встречей бывший полузащитник команды «Спартак» Егор Титов поделился своими мыслями.
По словам специалиста, эта игра имеет важное значение для обеих команд. Каждый гол в матче сыграет большую роль.
Титов не ожидает яркого атакующего футбола в этой игре и сказал, что ожидается мало голов. По его мнению, в игре не будет забито более двух голов.
Встреча между «Динамо» и «Ахматом» состоится в воскресенье, 3 августа. Начало на стадионе в Каспийске запланировано на 20:30 по московскому времени.
Текстовая онлайн-трансляция этого матча будет проводиться на сайте Liveresult.ru. Вы можете следить за новостями о результатах и деталях встречи на этом источнике.