Krugovoy Peterburgga qaytganidan mamnunligini bildirdi
CSKA futbolchisi Danil Krugovoy "Zenit"ga qarshi o‘yin haqidagi taassurotlari bilan o‘rtoqlashdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ma’lumki, u poytaxt jamoasiga kelishidan avval bir necha yil Sankt-Peterburg klubida to‘p surgan. Krugovoy o‘zining tug‘ilgan joyiga qaytganidan mamnunligini bildirib, stadionga yaqinlashayotgan paytda hayajonli his-tuyg‘ularini yashira olmaganini aytdi.
U bu safar g‘alaba qozonishni istaganini ham ta’kidladi. "Zenit" va CSKA o‘rtasidagi uchrashuv 1:1 hisobida durang bilan yakunlandi.
Moskvadan kelgan jamoa tarkibida hujumchi Alerandro o‘zining ilk golini urdi. Sankt-Peterburg jamoasi safida esa Aleksandr Sobolev penaltini aniq amalga oshirdi.
Hozirda har ikkala jamoa ham besh ochkodan to‘plagan. Mazkur natijadan so‘ng turnir jadvalida ularning ochkolari tenglashdi.
O‘yin davomida har ikkala jamoa ham g‘alaba uchun harakat qildi, biroq hisob o‘zgarmadi. Bu bahs muxlislar uchun ham muhim voqea bo‘ldi.

Круговой выразил удовлетворение возвращением в Санкт-Петербург
Футболист ЦСКА Данил Круговой поделился впечатлениями от матча против "Зенита". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Известно, что до перехода в столичную команду он несколько лет играл в клубе Санкт-Петербурга. Круговой отметил, что рад вернуться на свою родину и не смог скрыть волнения, когда приближался к стадиону.
Он также подчеркнул, что хотел бы одержать победу в этот раз. Матч между "Зенитом" и ЦСКА завершился вничью 1:1.
В составе команды из Москвы нападающий Алерандро забил свой первый гол. А в составе санкт-петербургской команды Александр Соболев точно реализовал пенальти.
В настоящее время обе команды набрали по пять очков. После этого результата их очки в турнирной таблице сравнялись.
В ходе игры обе команды старались добиться победы, однако счет не изменился. Этот матч стал важным событием для болельщиков.