Krasnodar uch o‘yinda ketma-ket gol o‘tkazmadi
Krasnodar jamoasi bosh murabbiyi Murad Musaev rahbarligida yaxshi natijalar ko‘rsatmoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Jamoa ketma-ket uchta uchrashuvda raqib darvozasiga gol o‘tkazmasdan g‘alaba qozondi. So‘nggi o‘yin 13-avgust kuni Rossiya kubogi Fonbet turniri doirasida bo‘lib o‘tdi.
Unda Krasnodar jamoasi Moskvaning Dinamo klubini yirik hisobda 4:0 hisobida mag‘lub etdi. Bundan avval Krasnodar Dinamoni Rossiya chempionati doirasida ham mag‘lub etgan edi.
Shuningdek, ular RPLning to‘rtinchi turida Orenburg jamoasini ham yengishga muvaffaq bo‘ldi. Hozirda Krasnodar jamoasi yaxshi sport formasi va yuqori natijalar bilan ajralib turibdi.
Navbatdagi uchrashuv Rossiya chempionatining beshinchi turi doirasida 17-avgust kuni Sochi jamoasiga qarshi bo‘lib o‘tadi. O‘yin boshlanishi Moskva vaqti bilan soat 20:30 ga belgilangan.
Bu uchrashuvda ham Krasnodar jamoasidan yaxshi natija kutish mumkin. Jamoa hozirda musobaqada muvaffaqiyatli ishtirok etmoqda va muxlislar oldida o‘zini ko‘rsata olyapti.

Краснодар в трех матчах подряд не пропустил гола
Команда Краснодар под руководством главного тренера Мурада Мусаева показывает хорошие результаты. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Команда одержала победу в трех подряд матчах, не пропустив ни одного гола. Последняя игра состоялась 13 августа в рамках турнира Кубка России Фонбет.
В ней команда Краснодар крупно обыграла московский клуб Динамо со счетом 4:0. Ранее Краснодар также победил Динамо в рамках чемпионата России.
Кроме того, им удалось одержать победу над командой Оренбург в четвертом туре РПЛ. В настоящее время команда Краснодар выделяется хорошей спортивной формой и высокими результатами.
Следующий матч пройдет 17 августа в рамках пятого тура чемпионата России против команды Сочи. Начало игры назначено на 20:30 по московскому времени.
В этом матче также можно ожидать хорошего результата от команды Краснодар. Команда в настоящее время успешно участвует в соревнованиях и демонстрирует себя перед болельщиками.