Brunu Fernandes Al-Hilol prezidenti bilan gaplashdi
Manchester Yunayted jamoasining yarim himoyachisi Brunu Fernandes "Al-Hilol" klubi prezidenti bilan bo‘lgan suhbatiga oid fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Portugaliyalik futbolchi oldinroq o‘zining ketishi mumkinligini, agar "qizil iblislar" uni klubdan chiqarishga qaror qilsa, qabul qilishini aytgan edi. Fernandesning so‘zlariga ko‘ra, u "Al-Hilol" prezidenti bilan suhbatlashganda hech qachon ketishni o‘ylamaganini ta’kidlagan.
U prezidentga klub bilan gaplashish kerakligini aytgan, chunki u har doim klub uni sotishni xohlamasa, ketishni o‘ylamasligini bildirgan. Bu so‘zlar The Sydney Morning Herald nashri tomonidan keltirilgan.
Brunu Fernandes 2020-yil yanvar oyidan buyon Manchester Yunayted sharafini himoya qilmoqda. Shu vaqt mobaynida u jami 290 o‘yinda maydonga tushib, 98 ta gol urgan va 86 ta golga uzatma bergan.
Fernandes jamoa uchun muhim o‘yinchi hisoblanadi va uning faoliyati klub uchun katta ahamiyatga ega.

Бруну Фернандеш поговорил с президентом Аль-Хилола
Полузащитник Манчестер Юнайтед Бруну Фернандеш поделился своими мыслями о разговоре с президентом клуба «Аль-Хилал». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Португальский футболист ранее говорил, что примет свой уход, если «красные дьяволы» решат его отпустить из клуба. По словам Фернандеша, во время разговора с президентом «Аль-Хилала» он никогда не думал о том, чтобы уйти.
Он сказал президенту, что нужно поговорить с клубом, так как он всегда не думал об уходе, если клуб не хотел его продавать. Эти слова приводит издание The Sydney Morning Herald.
Бруну Фернандеш защищает честь Манчестер Юнайтед с января 2020 года. За это время он сыграл в общей сложности 290 матчей, забил 98 голов и отдал 86 голевых передач.