Pavlyuchenko Chelsi va Kristal Pales o‘yinini bashorat qildi
Birinchi bosqichda Angliya Premer-ligasida "Chelsi" jamoasi "Kristal Pales"ni qabul qiladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Rossiya terma jamoasining sobiq hujumchisi Roman Pavlyuchenko London derbisi bo‘yicha o‘z taxminini bildirdi. U Enzo Mareski jamoasining aniq g‘alaba qozonish imkoniyati yuqori ekanligini ta’kidladi.
Pavlyuchenko fikricha, "Kristal Pales" jamoasi bir hafta oldin "Liverpul"ga qarshi kuchli kurash olib borgan bo‘lsa-da, "Chelsi" o‘yini juda oson bo‘lmaydi. Uning bashoratiga ko‘ra, "Chelsi" -1 fo‘ra bilan g‘alaba qozonadi.
Bu fikr "VseProSport" nashri tomonidan keltirilgan. "Chelsi" va "Kristal Pales" o‘rtasidagi o‘yin 17 avgust kuni Moskva vaqti bilan soat 16:00 da boshlanadi.
Ushbu derbini "Stamford Brij" stadionida o‘tkaziladigan matnli translyatsiya orqali LiveResult portali orqali kuzatish mumkin.

Павлюченко предсказал матч Челси и Кристал Пэлас
В первом туре Английской Премьер-лиги команда "Челси" примет "Кристал Пэлас". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Бывший нападающий сборной России Роман Павлюченко высказал своё предположение по поводу лондонского дерби. Он отметил, что у команды Энцо Маэрски высокие шансы на уверенную победу.
По мнению Павлюченко, несмотря на то, что "Кристал Пэлас" неделю назад провёл упорную борьбу с "Ливерпулем", матч с "Челси" не будет лёгким. По его прогнозу, "Челси" выиграет с форой -1.
Это мнение приводит издание "VseProSport". Матч между "Челси" и "Кристал Пэлас" начнётся 17 августа в 16:00 по московскому времени.
Это дерби можно будет посмотреть в текстовой трансляции на портале LiveResult, который проведёт трансляцию со стадиона "Стэмфорд Бридж".