Bulykin: Lokomotiv Baltika bilan durang o‘ynadi
Dmitriy Bulykin, Moskva "Lokomotiv" futbolchisi bo‘lgan shaxs, jamoaning shanba kuni o‘tkazilgan o‘yindagi natijasi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
"Temiryo‘lchilar" Premyer liga 5-turida mehmonlarda "Baltika" jamoasi bilan 1:1 hisobida durang o‘ynashdi. Bulykinning so‘zlariga ko‘ra, bu natija adolatli hisoblanadi.
"Baltika" jamoasi chempionatning yetakchisiga qarshi yaxshi o‘yin ko‘rsatib, gol urishga muvaffaq bo‘ldi. Albatta, ular bu natijadan biroz afsusda.
"Lokomotiv" esa ikki ochkoni yo‘qotdi, lekin undan ham ko‘proq ochko yo‘qotish xavfi bor edi, deydi u. Shuningdek, Bulykin "Lokomotiv" futbolchilari Kaliningradda durang natijasidan mamnun ekanligini taxmin qildi.
Hozirgi kunda "Lokomotiv" Premyer liga mavsumining beshta o‘yinidan so‘ng 13 ochko jamg‘argan va birinchi o‘rinni egallab turibdi. Keyingi turda Mikhail Galaktionov boshchiligidagi jamoa "Rostov"ni qabul qiladi.

Булыкин: Локомотив сыграл вничью с Балтикой
Дмитрий Булыгин, бывший игрок московского "Локомотива", высказался о результате матча команды, состоявшегося в субботу. Об этом сообщает Euro-football.ru.
"Железнодорожники" в 5-м туре Премьер-лиги сыграли вничью на выезде с командой "Балтика" со счётом 1:1. По словам Булыгина, этот результат справедлив.
Команда "Балтика" показала хорошую игру против лидера чемпионата и сумела забить гол. Конечно, они немного огорчены этим результатом.
"Локомотив" же потерял два очка, но мог потерять и больше, — говорит он. Также Булыгин предположил, что игроки "Локомотива" довольны ничейным результатом в Калининграде.
На данный момент "Локомотив" после пяти матчей сезона Премьер-лиги набрал 13 очков и занимает первое место. В следующем туре команда под руководством Михаила Галактионова примет "Ростов".