Bu haqda euro-football.ru saytida e’lon qilingan. Rossiya Futbol Ittifoqi (RFI) matbuot xizmati vakillari bildirishicha, jamoa Pink Ladies Cup doirasidagi keyingi ikki o‘yin uchun odatdagidek tayyorgarlik ko‘rmoqda.
Hozircha murabbiy va futbolchilar belgilangan reja bo‘yicha mashg‘ulotlarni davom ettirmoqda. RFI vakillarining ta’kidlashicha, bugun terma jamoa navbatdagi tayyorgarlik mashg‘ulotini o‘tkazadi, ertaga esa o‘yin oldidan zarur ishlarni bajarish rejalashtirilgan.
3-mart kuni Rossiya terma jamoasi navbatdagi uchrashuvni o‘tkazishi kutilmoqda va hozircha turnir taqvimida hech qanday o‘zgarish bo‘lmagan. Ma’lumot uchun, rossiyalik futbolchilar turnirdagi birinchi o‘yinida Tanzaniya terma jamoasini 4:1 hisobida mag‘lub etdi.
Keyingi o‘yinlarni Rossiya 3-mart kuni Gana terma jamoasi bilan va 6-mart kuni Gonkong terma jamoasi bilan o‘tkazadi. Manba: euro-football.ru
Ronaldu jarohat oldi: tiklanish muddati noma’lum
"Al-Nasr" klubining hujumchisi Krishtianu Ronaldu shanba kuni "Al-Feyha" jamoasiga qarshi o‘tkazilgan uchrashuvda majburan almashtirildi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. Ushbu

Политическая ситуация на Ближнем Востоке не влияет на планы женской сборной России, участвующей в международном турнире, проходящем в Объединённых Арабских Эмиратах. Об этом сообщает Zamin.uz.
Об этом говорится на сайте euro-football.ru. Представители пресс-службы Российского футбольного союза (РФС) заявили, что команда готовится к следующим двум играм в рамках Pink Ladies Cup в обычном режиме.
Пока тренер и футболистки продолжают тренировки согласно установленному плану. По словам представителей РФС, сегодня сборная проведёт очередную тренировку, а завтра запланированы необходимые мероприятия перед игрой.
3 марта ожидается следующий матч сборной России, и пока в расписании турнира изменений нет. Для справки, российские футболистки в первом матче турнира победили сборную Танзании со счётом 4:1.
Следующие игры Россия проведёт 3 марта со сборной Ганы и 6 марта со сборной Гонконга. Источник: euro-football.ru