Bogdan Guskov ukrainalik raqibini faoliyatidagi eng qiyini deb atadi!
O‘zbekistonlik mashhur UFC jangchisi Bogdan Guskov ukrainalik kuchli raqibi Nikita Krilovga qarshi bo‘lib o‘tadigan muhim bahs haqida o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi. Uning so‘zlariga ko‘ra, ushbu uchrashuv uning sport karyerasidagi eng og‘ir va mas’uliyatli sinovlardan biri bo‘ladi.
«Nikita Krilov juda yuqori saviyaga ega, jang maydonida turli uslublarni qo‘llay oladigan hamda ko‘plab top-raqiblar bilan bahs olib borgan jangchi. U ringga chiqishi bilanoq tezda hujumga o‘tadi. Shunday ekan, uni yengish men uchun juda katta sinov bo‘ladi. Fikrimcha, u faoliyatimdagi eng murakkab raqiblardan biri bo‘lishi mumkin», – dedi Guskov.
Guskov va Krilov o‘rtasidagi ushbu qizg‘in to‘qnashuv 26 iyul kuni BAA poytaxti Abu-Dabi shahrida tashkil etiladigan "UFC on ABC 9" turniri doirasida o‘tkaziladi. Butun dunyo bo‘ylab jang san’ati muxlislari tomonidan qizg‘in kutilayotgan ushbu uchrashuv ko‘plab ekspertlar tomonidan yoz mavsumidagi eng qiziqarli va keskin bahslardan biri sifatida baholanmoqda.
Aytish lozimki, Bogdan Guskov so‘nggi vaqtlarda UFCdagi yuqori natijalari bilan o‘zbek sport muxlislarining sevimli sportchilari qatoridan joy oldi. U bu jang orqali UFC reytinglarida yuqoriga ko‘tarilishni rejalashtirmoqda.
Nikita Krilov esa xalqaro maydonda ko‘plab kuchli raqiblarni mag‘lub etgan va katta tajribaga ega bo‘lgan sportchi hisoblanadi. Ukraina vakili o‘z uslubidagi tezkor va kutilmagan hujumlari bilan nom qozongan.
Zamin.uz tahririyati ushbu muhim jangga oid barcha ma’lumot va tafsilotlarni diqqat bilan kuzatib, sport ixlosmandlariga tezkor ravishda yetkazib berishda davom etadi. Siz ushbu bellashuvda hamyurtimizdan qanday natija kutyapsiz?

Богдан Гусков назвал своего украинского соперника самым трудным в своей карьере!
Известный узбекский боец UFC Богдан Гусков поделился своими мыслями о важном поединке против сильного украинского соперника Никиты Крилова. По его словам, эта встреча станет одним из самых тяжелых и ответственных испытаний в его спортивной карьере.
«Никита Крилов обладает очень высоким уровнем, он может применять различные стили на ринге и уже сражался с множеством топ-соперников. Как только он выходит на ринг, он быстро переходит в атаку. Поэтому победить его будет для меня очень большим испытанием. На мой взгляд, он может стать одним из самых сложных соперников в моей карьере», – сказал Гусков.
Этот захватывающий поединок между Гусковым и Криловым пройдет 26 июля в столице ОАЭ, городе Абу-Даби, в рамках турнира "UFC on ABC 9". Эта встреча, с нетерпением ожидаемая поклонниками боевых искусств по всему миру, оценивается многими экспертами как одно из самых интересных и напряженных противостояний летнего сезона.
Стоит отметить, что в последнее время Богдан Гусков с высокими результатами в UFC занял место среди любимых спортсменов узбекских спортивных фанатов. Он планирует подняться в рейтингах UFC с помощью этого боя.
Никита Крилов, в свою очередь, является спортсменом с большим опытом, который одержал множество побед над сильными соперниками на международной арене. Представитель Украины прославился своими быстрыми и неожиданными атаками.
Редакция Zamin.uz внимательно следит за всеми новостями и деталями этого важного боя и продолжает оперативно информировать спортивных любителей. Какой результат вы ожидаете от нашего соотечественника в этом поединке?