Mostovoy: Inter va River Plate o'rtasidagi hisob 1:1 bo‘ladi
Payshanba kuni ertalab, Moskva vaqti bilan soat 04:00 da “Inter” va “River Pleyt” Klublar jahon chempionati guruh bosqichining uchinchi turida o‘ynaydi. Bu haqida www.euro-football.ru xabar berdi.
Aleksandr Mostovoy o‘yindan keyin natija qanday bo‘lishi mumkinligini taxmin qildi. U fikricha, “River Pleyt” o‘z o‘yinida biroz ustunlikka ega va bu jamoa o‘yinni boshqaradi.
Shu sababli u o‘yin natijasi teng o‘yin, 1:1 deb baho berdi. Mostovoy “VseProSport”ga bergan intervyusida aniq favoritni ko‘rmayotganini ta’kidladi.
Hozircha “River Pleyt” va “Inter” ikki turdan so‘ng har biri to‘rt ochko jamg‘argan. Argentinalik jamoa gol farqi bo‘yicha (+2) birinchi o‘rinni egallaydi, italiyaliklar esa gol farqi +1 bilan ikkinchi o‘rinda turibdi.
O‘yinni matnli translyatsiya orqali kuzatib borish mumkin bo‘ladi. Bu o‘yin muxlislar uchun juda qiziqarli va muhim hisoblanadi, chunki guruhdagi o‘yinlar keyingi bosqichga chiqish imkoniyatini belgilaydi.

Мостовой: Между Интером и Ривер Плейт будет счет 1:1
В четверг утром, в 04:00 по московскому времени, клубы "Интер" и "Ривер Плейт" сыграют в третьем туре группового этапа чемпионата мира. Об этом сообщает www.euro-football.ru.
Александр Мостовой предположил, каким может быть результат матча. По его мнению, "Ривер Плейт" имеет небольшое преимущество в своей игре и контролирует матч.
Поэтому он оценил результат игры как ничью 1:1. Мостовой в интервью "VseProSport" отметил, что не видит явного фаворита.
На данный момент "Ривер Плейт" и "Интер" после двух туров набрали по четыре очка. Аргентинская команда занимает первое место по разнице мячей (+2), а итальянцы находятся на втором месте с разницей мячей +1.
Матч можно будет следить в текстовой трансляции. Эта игра считается очень интересной и важной для болельщиков, так как игры в группе определяют возможность выхода в следующий этап.