Veteran Grishin: Pyanich super futbolchi, ammo sobiq oʻyinchi
Moskva CSKA jamoasining sobiq futbolchisi Aleksandr Grishin Bosniyalik yarim himoyachi Miralem Pyanichning klubdan ketishi haqida fikr bildirdi. Bu haqida www.euro-football.ru xabar berdi.
Kecha mashhur futbolchi bilan klub o‘rtasidagi hamkorlik tugatilgani e’lon qilindi. Aleksandr Grishin "Match TV" telekanalidagi efirda: "Bu yo‘qotish emas. Pyanich ajoyib futbolchi, lekin endi sobiq.
Rahbariyat yagona to‘g‘ri qarorni qabul qildi. Yosh futbolchilarni rivojlantirish kerak", dedi. Ma’lumot uchun, Pyanich Moskva jamoasi safida 25 o‘yinda maydonga tushib, uchta samarali uzatmani amalga oshirdi.
35 yoshli yarim himoyachi CSKA bilan Rossiya kubogini qo‘lga kiritdi. Premyer-ligada jamoa musobaqani uchinchi o‘rinda yakunladi. Shunday qilib, klub yangi avlod futbolchilariga ustuvorlik berishni maqsad qilganini ko‘rsatmoqda.
Pyanichning ketishi jamoa uchun yangi imkoniyatlar eshigini ochishi mumkin. Futbolchilar va murabbiylar jamoaning kelajakdagi muvaffaqiyatlari uchun birgalikda ishlashda davom etishi muhimdir.

Ветеран Гришин: Пьянич суперфутболист, но бывший игрок
Бывший футболист московского ЦСКА Александр Гришин высказался о уходе боснийского полузащитника Миралема Пьянича из клуба. Об этом сообщает www.euro-football.ru.
Вчера было объявлено о прекращении сотрудничества между известным футболистом и клубом. Александр Гришин в эфире телеканала "Матч ТВ": "Это не потеря. Пьянич отличный футболист, но теперь он бывший.
Руководство приняло единственно правильное решение. Нужно развивать молодых футболистов", - сказал он. Для справки, Пьянич провел 25 матчей за московскую команду и сделал три результативные передачи.
35-летний полузащитник завоевал Кубок России с ЦСКА. В премьер-лиге команда завершила соревнование на третьем месте. Таким образом, клуб демонстрирует, что ставит приоритет на новое поколение футболистов.
Уход Пьянича может открыть новые возможности для команды. Важно, чтобы футболисты и тренеры продолжали работать вместе для будущих успехов команды.