David Bekxem kasalxonaga yotqizildi, oyog‘i sinibdi
Sobiq futbolchi, Madridning "Real" klubi, "Manchester Yunayted" va Angliya terma jamoasi sobiq a’zosi Devid Bekhem shifoxonaga yotqizildi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu haqda uning rafiqasi Viktoriya Bekhem ijtimoiy tarmoqlar orqali ma’lum qildi. The Mirror nashrining yozishicha, "Inter Mayami" futbol klubining hamkorlaridan biri bo‘lgan Bekhem qo‘l suyagini singdirgan. Eslatib o‘tamiz, bu oy o‘rtalarida u knyaz-bakalavr unvoni bilan taqdirlangan edi.
Hozirda "Inter Mayami" jahon klub chempionati – 2025 musobaqasida ishtirok etmoqda. Jamoa guruh bosqichidan muvaffaqiyatli o‘tib, turnirning pley-off bosqichiga chiqdi.
1/8 finalda Messi boshchiligidagi jamoa Chempionlar Ligasi g‘olibi Fransiyaning "PSJ" jamoasi bilan bellashadi. Bu o‘yin katta qiziqish bilan kutilyapti, chunki ikkala jamoa ham o‘zining kuchli tarkibi va tajribasi bilan ajralib turadi.
Devid Bekhemning jarohati jamoaga salbiy ta’sir ko‘rsatmasligi va u tezda sog‘ayib, qaytishi kutilmoqda.

Мостовой: Реал победил Боруссию со счетом 2:1
Бывший футболист, экс-игрок мадридского "Реала", "Манчестер Юнайтед" и сборной Англии Дэвид Бекхэм был госпитализирован. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Эту информацию подтвердила его жена Виктория Бекхэм через социальные сети. По данным издания The Mirror, Бекхэм сломал руку, будучи одним из партнеров футбольного клуба "Интер Майами". Напомним, что в середине этого месяца он был награжден титулом князя-бакалавра.
В настоящее время "Интер Майами" участвует в клубном чемпионате мира – 2025. Команда успешно прошла групповой этап и вышла в плей-офф турнира.
В 1/8 финала команда под руководством Месси встретится с победителем Лиги чемпионов, французским клубом "ПСЖ". Эта игра ожидается с большим интересом, так как обе команды выделяются своим сильным составом и опытом.
Ожидается, что травма Дэвида Бекхэма не окажет негативного влияния на команду, и он быстро восстановится и вернется.