Ivan Sergeyev «Zenit»ga qaytmaydi, «Dinamo»ga o'tadi
Hujumchi Ivan Sergeyev “Krylya Sovetov”dan “Dinamo”ga o‘tishga yaqin turibdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Shu bilan birga, “Zenit” 30 yoshli Sergeyevni o‘z safiga qaytarmoqchi emas. Piter klubi yozgi transferlar bozorida tarkibini kuchaytirishda boshqa ustuvorliklarga ega.
Bu haqda “Sport-Express” nashri ma’lumot berdi. Avval “Zenit” safida Ivan Sergeyev 93 ta o‘yin o‘tkazib, 30 ta gol urdi va 15 ta golli uzatma berdi.
Transfermarkt portali mutaxassislari hujumchini 3 million yevroga baholamoqda. Keyingi Rossiya chempionatining birinchi turida “Zenit” “Rostov”ni qabul qiladi.
Ushbu o‘yin jamoalar uchun muhim sinov bo‘ladi. Sergeyevning yangi jamoaga o‘tishi uning faoliyati uchun muhim o‘zgarish bo‘lib, o‘yin uslubi va imkoniyatlarini kengaytirishga yordam beradi.
Transfer jarayonlari davom etar ekan, muxlislar ham yangi tarkib va jamoaning kelajakdagi muvaffaqiyatlarini kutib qolmoqda.

Иван Сергеев не вернется в «Зенит», а перейдет в «Динамо»
Нападающий Иван Сергеев близок к переходу из «Крыльев Советов» в «Динамо». Об этом сообщает Euro-football.ru.
При этом «Зенит» не собирается возвращать 30-летнего Сергеева в свои ряды. Питерский клуб имеет другие приоритеты в усилении состава на летнем трансферном рынке.
Об этом сообщает издание «Спорт-Экспресс». Ранее в составе «Зенита» Иван Сергеев провел 93 матча, забил 30 голов и отдал 15 голевых передач.
Специалисты портала Transfermarkt оценивают нападающего в 3 миллиона евро. В первом туре следующего чемпионата России «Зенит» примет «Ростов».
Эта игра станет важным испытанием для команд. Переход Сергеева в новую команду станет важным изменением для его карьеры и поможет расширить его игровой стиль и возможности.
Пока продолжаются трансферные процессы, болельщики также ждут нового состава и будущих успехов команды.