Ivan Sergeyev Moskva Dinamoga qo‘shildi
Hujumchi Ivan Sergeyev Moskva "Dinamo" futbol jamoasiga qo‘shildi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
30 yoshli futbolchi bilan "oq-ko‘k" klubi o‘rtasida mehnat shartnomasi imzolandi. "Chempionat" nashri ishonchli manbaga tayanib, Sergeyev shartnoma bo‘yicha imzoni allaqachon qo‘yganini ma’lum qilmoqda.
Rasmiy tasdiqni kutmoqdamiz. Avvalroq "Spartak" jamoasi Sergeyevni o‘z safida ko‘rishni istagi haqida xabarlar tarqalgan edi, biroq futbolchi "Dinamo"da o‘ynashni afzal ko‘rmoqda.
Jamoaning bosh murabbiyi Valeriy Karpindir. "Dinamo" Rossiya Premyer-ligasining yangi mavsumiga tayyorgarlik ko‘rmoqda.
Birinchi turda Valeriy Karpin jamoasi o‘z maydonida "Baltika" bilan o‘ynaydi. O‘yin sanasi hozircha aniq e’lon qilinmagan.

Иван Сергеев присоединился к московскому Динамо
Нападающий Иван Сергеев присоединился к футбольной команде московского "Динамо". Об этом сообщает Euro-football.ru.
С 30-летним футболистом был подписан трудовой контракт с клубом "бело-голубых". Издание "Чемпионат", ссылаясь на надежный источник, сообщает, что Сергеев уже поставил свою подпись под контрактом.
Ожидаем официального подтверждения. Ранее появились сообщения о том, что команда "Спартак" хотела видеть Сергеева в своих рядах, однако футболист предпочитает играть за "Динамо".
Главный тренер команды Валерий Карпин. "Динамо" готовится к новому сезону Российской Премьер-лиги.
В первом туре команда Валерия Карпина сыграет на своем поле с "Балтикой". Дата игры пока не объявлена.