Dinamo jamoasi yangi mavsumda yuqori o‘rinlarni maqsad qilmoqda
Pavel Pivovarov, «Dinamo» jamoasining bosh direktori, yaqinlashib kelayotgan mavsum uchun jamoaning vazifalari haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, asosiy maqsad eng yuqori o‘rinlarni egallashdir. Avvalo, sport sohasida hali to‘liq bajarilmagan ishlarni yaxshilash kerak.
Valeriy Georgiyevich bu borada ko‘plab takliflar berdi va ular ustida ishlash rejalashtirilgan. Pivovarov shuningdek, jamoa rahbari Valeriy Karpinning ovqatlanish, intizom va uchrashuvlarga tayyorgarlik borasida o‘zgarish kiritmoqchi ekanligini ta’kidladi.
Valeriy Karpin iyun oyida «Dinamo» bosh murabbiyi etib tayinlandi va klub bilan uch mavsumlik shartnoma imzoladi. Rossiya chempionati musobaqasi 18 iyul kuni boshlanishi rejalashtirilgan.
Jamoa kelgusi mavsumda o‘z ish faoliyatini yanada yaxshilash va yuqori natijalarga erishishni maqsad qilgan. Bu borada barcha jarayonlar jiddiy ko‘rib chiqilmoqda va oldinga katta umidlar bilan qaralmoqda.

Команда Динамо ставит перед собой цель занять высокие места в новом сезоне
Павел Пивоваров, генеральный директор команды «Динамо», высказал свои мысли о задачах команды на предстоящий сезон. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, основной целью является занятие самых высоких мест. Прежде всего, необходимо улучшить те задачи, которые еще не были полностью выполнены в спортивной сфере.
Валерий Георгиевич предложил множество идей, и планируется работа над ними. Пивоваров также отметил, что руководитель команды Валерий Карпин хочет внести изменения в питание, дисциплину и подготовку к матчам.
Валерий Карпин был назначен главным тренером «Динамо» в июне и подписал трехлетний контракт с клубом. Чемпионат России запланирован на начало 18 июля.
Команда ставит перед собой цель улучшить свою деятельность в следующем сезоне и добиться высоких результатов. Все процессы в этом направлении рассматриваются серьезно, и с надеждой смотрят в будущее.