Radimov PSJ va Bavariya o‘rtasidagi bahsni tahlil qildi
2025 yilgi klub jahon chempionati chorak finalida Fransiyaning PSJ jamoasi Myunxenning Bavariya jamoasi bilan to‘qnashadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuv haqida Rossiya terma jamoasi va Sankt-Peterburgning Zenit klubi sobiq o‘yinchisi Vladislav Radimov fikr bildirdi. Radimovning so‘zlariga ko‘ra, agar PSJ jamoasidan uch- to‘rt nafar futbolchi ketmasa, PSJning g‘alabasiga umid qilish kerak.
Shuningdek, u Bavariya jamoasini hujumchi jamoa sifatida ta’riflab, agar PSJ hisobda oldinga chiqsa, ikkinchi yarim vaqtda ikkala jamoa ham gol urishini aytdi. PSJ va Bavariya o‘rtasidagi o‘yin bugun, 5 iyul kuni bo‘lib o‘tadi.
Uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 19:00 da boshlanadi. Uchrashuvning matnli onlayn translyatsiyasi Liveresult.ru saytida taqdim etiladi.
Ushbu o‘yin futbol ixlosmandlari uchun katta qiziqish uyg‘otmoqda. Har ikki jamoaning ham kuchli tarkibi va taktikasi borligi sababli, bahs juda qiziqarli kechishi kutilmoqda.

Радимов проанализировал матч между ПСЖ и Баварией
В четвертьфинале клубного чемпионата мира 2025 года команда ПСЖ из Франции встретится с командой Бавария из Мюнхена. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По поводу этой встречи высказался бывший игрок сборной России и клуба Зенит из Санкт-Петербурга Владислав Радимов. По словам Радимова, если из команды ПСЖ не уйдут три-четыре футболиста, то стоит надеяться на победу ПСЖ.
Он также охарактеризовал команду Бавария как атакующую, отметив, что если ПСЖ выйдет вперед по счету, то во втором тайме обе команды смогут забить голы. Игра между ПСЖ и Баварией состоится сегодня, 5 июля.
Матч начнется в 19:00 по московскому времени. Текстовая онлайн-трансляция встречи будет представлена на сайте Liveresult.ru.
Эта игра вызывает большой интерес у футбольных болельщиков. Ожидается, что матч будет очень интересным, так как у обеих команд сильные составы и тактики.