Dinamo va Baltika Rossiya Premer-ligasini ochadi
Yangi Rossiya Premer-ligasining yangi mavsumi qaysi o‘yin bilan ochilishi ma’lum bo‘ldi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Rasmiy turnirning telegram-kanali xabar berishicha, 2025/26 yilgi mavsumning birinchi uchrashuvida Moskva “Dinamo” jamoasi o‘z maydonida Premer-liganing yangi ishtirokchisi, Kaliningradning “Baltika” klubini qabul qiladi. Ushbu o‘yin 18 iyul kuni soat 20:30 da Moskva vaqti bilan boshlanadi.
Ushbu ma’lumotlar muxlislar va futbol ixlosmandlari uchun yangi mavsumdagi o‘yinlarni oldindan rejalashtirishda yordam beradi. Mavsumning ochilish o‘yini va keyingi uchrashuvlar jiddiy kurashlar va yuqori darajadagi futbol namoyish etilishiga ishora qilmoqda.

Динамо и Балтика откроют Российскую Премьер-Лигу
Стало известно, каким матчем откроется новый сезон Российской Премьер-Лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По информации официального телеграм-канала турнира, в первом матче сезона 2025/26 московское "Динамо" примет на своем поле нового участника Премьер-Лиги, калининградский клуб "Балтика". Игра начнется 18 июля в 20:30 по московскому времени.
Эта информация поможет болельщикам и футбольным любителям заранее планировать игры нового сезона. Открывающий матч сезона и последующие встречи обещают серьезные противостояния и высокий уровень футбола.