Grishin: CSKA yoshlar o‘yini kamchilik qilmoqda
Sobiq yarim himoyachi Aleksandr Grishin CSKA va Serbiyaning OFK jamoasi o‘rtasidagi o‘yinni yoqtirmaganini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, o‘yinda CSKA jamoasining o‘yini kutganidek bo‘lmagan. Uchrashuv Bratstvo kubogi doirasida o‘tkazilib, unda CSKA jamoasi 4:2 hisobida g‘alaba qozondi.
Ikkinchi bo‘limda maydonga yosh futbolchilar tushganda, OFK jamoasi tashabbusni qo‘lga oldi. Bu holat mutaxassisda yosh futbolchilar jamoaning raqobatbardoshligiga yetishmayotgani haqida savol tug‘dirdi.
Ekspertning aytishicha, Chyelestini uchun bu o‘ylashga sabab bo‘lgan muhim masaladir. CSKA musobaqada ikkala o‘yinda ham g‘alaba qozondi.
Oldinroq ular Partizan jamoasini 3:0 hisobida mag‘lub etishgan edi. Chyelestini jamoani grekning AEK klubiga ketgan Marko Nikolich o‘rniga boshqarib kelmoqda.

Гришин: ЦСКА молодежная игра имеет недостатки
Бывший полузащитник Александр Гришин заявил, что ему не понравилась игра между ЦСКА и сербским клубом ОФК. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, игра ЦСКА была не такой, как ожидалось. Встреча проходила в рамках Кубка Братства, и ЦСКА одержал победу со счетом 4:2.
Во втором тайме, когда на поле вышли молодые футболисты, команда ОФК захватила инициативу. Эта ситуация вызвала у специалиста вопрос о том, что молодые футболисты не дотягивают до конкурентоспособности команды.
По словам эксперта, это важный вопрос, который заставляет задуматься Челестини. ЦСКА одержал победу в обоих матчах турнира.
Ранее они обыграли команду Партизан со счетом 3:0. Челестини управляет командой вместо Марко Николича, который ушел в греческий клуб АЕК.