Lukin: CSKA Superkubokda faqat g‘alaba qozonishi kerak
Moskva CSKA jamoasining himoyachisi Matvey Lukin jurnalistlarga bergan intervyusida Serbiya OFK jamoasi bilan Bratstvo kubogi doirasidagi do‘stona o‘yini haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuv 4:2 hisobida CSKA foydasiga yakunlandi. Futbolchi o‘yinda ikki ortiqcha gol o‘tqazib yuborilganini ta’kidladi.
U aytishicha, jamoada hali ishlash kerak bo‘lgan jihatlar bor va xatolarni tuzatishga harakat qilishadi. Lukin Superkubokda faqat g‘alaba qozonish lozimligini ta’kidladi.
O‘tgan mavsumda Moskva CSKA Rossiya kubogini qo‘lga kiritgan va mamlakat chempionatida uchinchi o‘rinni egallagan edi. 12 iyul kuni CSKA jamoasi Krasnodar bilan Rossiya Superkubogi uchun o‘yinda kuch sinashadi.
Ushbu uchrashuv Qozon shahrida bo‘lib o‘tadi. Jamoa muxlislari uchun muhim va tomoshabop bahs bo‘lishi kutilmoqda.

Лукин: ЦСКА должен только победить в Суперкубке
Защитник московского ЦСКА Матвей Лукин в интервью журналистам высказал свое мнение о товарищеском матче с сербским клубом ОФК в рамках Кубка Братства. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Встреча завершилась со счетом 4:2 в пользу ЦСКА. Футболист отметил, что в игре было пропущено два лишних гола.
Он сказал, что в команде есть аспекты, над которыми еще нужно работать, и они будут стараться исправить ошибки. Лукин подчеркнул, что в Суперкубке необходимо только одержать победу.
В прошлом сезоне московский ЦСКА завоевал Кубок России и занял третье место в чемпионате страны. 12 июля команда ЦСКА будет сражаться с Краснодаром в матче за Суперкубок России.
Эта встреча пройдет в городе Казань. Ожидается, что это будет важная и зрелищная игра для болельщиков.